logo

reklam

CHP KARASU DAYANIŞMA GECESİ

13

Adapazarı Arife otoban çıkışında karşılanan çok sayıda CHP üyeleri tarafından karşılanan CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce daha sonra konvoy eşliğinde Karasu’ya geçtiler.

DSCF1538

CHP Karasu’da Belediye Başkan adayı Ahmet ÖZKAN için İlçe Başkanı Nurhan Aydın dayanışma gecesi düzenlendi. Geceye Cumhuriyet Halk Partisi Grup Başkan vekili Muharrem İnce, Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, İl Başkanı Oğuz Can Curoğlu ve İl yönetimi ile birlikte tüm ilçelerle birlikte Sakarya Belediye Başkan aday adayı Ecevit Keleş, Sakarya Belediye Başkan aday adayı Raşit Dünya, Adapazarı Belediye Başkan aday adayı Erden Meriç, Adapazarı Belediye Başkan aday adayı Altuğ Balcıoğlu, Serdivan Belediye Başkan aday Atilla Albuyur,Arifiye Belediye Başkan adayı Zehra Gök, Sapanca Belediye Başkan adayı Turan Fortacı, Karasu Belediye Başkan adayı Ahmet Özkan ve çok sayıda davetliler katıldı.

Nurhan Aydın; Karasu’da Belediye Başkanlığını alacakları söyleyerek, Karasu’da seçim almanın yolun ev hanımlarından geçtiğini söyleyerek evin erkeğinden 30 Mart’a kadar eşlerinden, yemek ve ütü istememelerini rica ediyorum dedi.

Daha sonra Karasu Belediye Başkan adayı Ahmet Özkan seçimi alacağına inandığı diye getirdi.

Sakarya Milletvekili Engin Özkoç, Şimdi herkes siyasi düşüncesini bir kenara koysun. Hangi partiye oy attığınız ya da hangi partili olduğunuzun önemi yok. Size Karasu’da dürüst, namuslu bir adaya oy vereceğinize inancım tamdır diyerek Ahmet Özkan’a Karasu’lardan oy vermelerini istedi.

Daha sonra söz alan CHP Grup Başkan vekili Muharrem İnce ise; CHP Grup Başkanvekili Muharrem İnce’nin Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu ile ilgili olarak Karasu’da yaptığı konuşma Geceye katılan davetlilerden büyük ilgi gördü ve alkış aldı.

Hükümete yüklenen İnce; Gazeteleriniz yalanlı, dış politikanız kavgalı, enerjiniz pahalı? Valiniz Artema’lı, Bakanınız kınalı? Mahdumlarınız çelik kasalı? Polisiniz peruklu, hâkiminiz uykulu, düzeniniz korkulu? Sağlığınız paralı, eğitiminiz sıfırlı, sınavlarınız kopyalı, ihaleleriniz fesatlı, adaletiniz çifte standartlı” diye konuşan,

Muharrem İnce, “Başbakan her gün döviz rezervi açıklıyordu. Kutulardaki dövizler buna dâhil mi değil mi? Bunu bir kere daha açıklasın. Adnan Menderes’i, merhum Menderes’i dilinizden düşürmüyorsunuz. Menderes diyor ki çocuklarına: ‘Ticaret yapamazsın, benim adımı satamazsın.’ Siz Adnan Menderes’in tırnağı olamazsınız, tırnağı! Tırnağı olamazsınız siz! Siz bunların hiçbirini yapamazsınız. Bir şey daha söyleyeceğim? Doğru, sana öğretmişler imam-hatipte! ‘Haram paraya elinle dokunma, makineyle say.’ diye öğrettiler herhâlde, öyle mi? Öyle mi öğrettiler sana! Öyle mi öğrettiler! Haram, helal, kul hakkı; bunlar haram… Öğretmediler mi sana! Nerede okudun sen bunları” dedi./Hikmet Metin Çavdar

2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13DSCF1538 DSCF1539 DSCF1540 DSCF1541 DSCF1542 DSCF1543 DSCF1544 DSCF1545 DSCF1546 DSCF1547 DSCF1548 DSCF1549 DSCF1550 DSCF1551 DSCF1552 DSCF1553 DSCF1554

Share
1287 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ