logo

reklam

Chp nin Büyük Şehir Adayı Değişti, Dünya gitti Keleş geldi.

On beş gün önce Chp Genel Merkezi tarafından İş Adamı Raşit Dünya Chp den Sakarya Büyükşehir Belediye başkan adayı olmuştu. Ancak Dünya’nın sahaya inmemesi çalışma yapmaması üzerine Chp Genel Merkezi aday değişikliğine giderek Ecevit Keleş Ankara ya çağırdı.

20120924_genel-merkezi-ziyaret-edene-chp-kafe-de-ucretsiz-ikram hd_51dd64eedf18d

Aday adaylığı döneminde çalmadık kapı bırakmayan Ecevit Keleş, burada CHP üst yöneticileri ve Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu görüşmeler yaptığı öğrenildi.

11 12

Ada Gündem haber sitesi Genel Yayın Müdürü Orhan Kemal Teme, Ecevit Keleşe ulaşarak adaylığı ile ilgili kısa bir görüşme yaptı. Keleş adaylığını doğrulayarak böyle bir son dakika bir gelişme olduğunu Sayın Chp Genel Başkanım Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü belirterek adaylığım onaylandığı resmi açıklama Pazar günü yapılacak dedi.

Şimdi tüm gözler Pazar günü Parti Meclisi’nden yapılacak resmi açıklamaya çevrildi.

Bu arada Chp Sakarya İl Örgütünde Ecevit keleş in Chp Sakarya Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı gösterilmesi sevinçle karşılandı.

02 04

05 06

Bazı Partiler ise Sakarya da gezi ruhu ipten döndü, Keleş in hakkı idi, Chp genel merkez geçte olsa gerçeği gördü gibi açıklamalarda bulundular.

07 0809 010

 

Share
655 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ