logo

reklam

CHP SERDİVAN İLÇE DANIŞMA KURULU TOPLANTISI YAPILDI.

d3  

CHP Serdivan İlçe Danışma Kurulu Toplantısı Serdivan İlçe Binasında Yapıldı. Çok sayıda partilinin katıldığı toplantıya  İl Başkanı Yüksel Büyükanten, Büyükşehir A.Adayı Ecevit Keleş,  Serdivan Belediye Başkan A. Adayı Atilla Albuyur, Adapazarı Belediye Başkan A. Adayı Erdem Meriç, İl Kadın Kolları Başkanı Füsün Çetin ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

d5

 4. Serdivan İlçe Danışma Kurulu Toplantsı

4. Serdivan Danışma Meclisi’nin açılış konuşmasını yapan CHP Serdivan İlçe Başkanı Sebahattin Gülbaş, ilçe teşkilatının yürüttüğü seçim çalışmaları hakkında bilgi verdi. Gülbaş, “CHP İlçe Başkanlığı olarak SAÇÖR kapsamında tüm Serdivan seçmenini evinde ziyaret ediyoruz. CHP bu dönem halkımıza hizmet etmek için örgütsel çalışmalarımızı en güzel ve tempolu yapmaya çalışıyoruz. CHP İlçe Başkanlığı olarak tüm sandıklara en az 2 kişiden oluşan sandık başı sorumlularımızı oluşturmuş ve bu arkadaşlarımıza aynı zamanda eğitimlerini de veriyoruz. 30 Mart 2014 Yerel seçimlerinde Serdivan İlçesini CHP kadrolarına katacağımızdan kimsenin şüphesi olmasın” diye konuştu.

d4

 CHP Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Atilla Albuyur:

CHP Serdivan Belediye Başkan A. Adayı Atilla Albuyur,  “Aday Adayı olduğum gün itibariyle Serdivan İlçemizde halkımızla buluşmaya devam ediyorum. Serdivan Belediye Başkanlığı’na aday adayı olurken gerek Üniversite şehri olan, gerek Turizm şehri olan, gerek Tarım ve Hayvancılık şehri olan Serdivan’ımızı bir marka haline getirip halkımızın refahı için vizyon sahibi projelere imza atmak için bu işe soyundum. Serdivan’ın planlı şehirleşmediğini, kendiliğinden geliştiğini, Serdivan Belediyesinin yapmış olduğu 3 ticari park dışında Serdivan’a hiçbir katkısının olmadığını, Serdivan’lı seçmenin vergileriyle kendilerine Belediye Sarayı inşa ettiklerini ve bu Belediye Sarayı’nın finasmanı içinde Serdivan halkının sırtından her yıl 2 trilyon faiz ödemeyi içlerine sindirdiklerini, mevcut yönetimin önceliğinin halkın öncelikleri olmadığı bu yaptıklarıyla gün gibi aşıkardır. Biz Belediye Sarayı’na değil halkımızın öncelikli ihtiyaçlarını karşılamak için göreve talibiz. Serdivan Belediyesi 30 Mart 2014 akşamı CHP kadrolarına katılacak ve Serdivan halkımız rahat bir nefes alacaktır” diye konuştu.

 CHP Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ecevit Keleş:

CHP Büyükşehir Aday Adayı Ecevit Keleş, “Sakarya’nın umudu olmak için yola çıktım. Sakarya’da Tarımın, Sanayicinin, Köylünün, İşçinin, Hayvancılığın, Esnafın, Yetimin, Turizmin Umudu Ecevit Keleş’tir. Sakarya’da yaşayan herkesin Umudu Ecevit Keleş’tir. Sakarya’da umud olabilmek için Yetim Hakkı Yemeden ve Yedirttirmeden yönetim yapmak lazım. Sakarya’da umud olabilmek için Sakarya’yı Hz. Ömer Adaletinde yönetmek lazımdır. Bizler Sakarya’yı yönetirken ne yetim hakkı yeriz ne de yedirtiriz. Bizler Sakarya’yı yönetirken kesinlikle Hz. Ömer Adaletinde yönetiriz. Oysa bizleri yönetenlerin adalet anlayışlarının ne olduğunu halkımız çok iyi bilmektedir.

Sakarya’yı 20 yıldır yönetenler bugün vizyondan bahsediyorlar, oysa onlar bizlerin vizyon anlayışına ulaşabilmeleri için bin fırın daha ekmek yemeleri gerekir. Sakarya bizim gözümüzde 81 il içerisinde gelişmeye en müsait ve coğrafi yapı olarak diğer illerden farklı deniziyle, ovalarıyla, dağlarıyla, yaylalarıyla mükemmel bir şehirdir. Bizler Sakarya’yı küçük Hollanda yapacağız. Bizler Sakarya’yı Türkiye’nin incisi, Marmara’nın Başkenti konumuna getireceğiz.

d2

 

Bizim yönetimimizde Sakarya gerek sanayi, gerek turizm, gerek tarım, gerek hayvancılık ve gerek spor olarak çok planlı projeler dahilinde Türkiye ve Dünya’da konuşulan iller haline getirilecektir.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olduğum gün benim dahil tüm birimlerde mevcut makam araçları olmayacaktır. Büyükşehir Belediye Başkanı’na bu millet hizmet etsin diye vekalet vermektedir asıl alan vatandaştır. Bizler vatandaşın yanında vatandaşla beraber Sakarya’yı yöneteceğiz.

Bizler iktidara gelirken halkımıza yalan söyleyerek gelmeyeceğiz. Bizler Allah’ın suyundan para alınmaz zihniyetinde değil bizler Sakarya’nın en ucra köyünde yaşayan yetimin hakkını savunan ve o yetimi başımızın tacı yaparak yönetim yaparız.” dedi.

 CHP İl Başkanı Yüksel Büyükakten:

CHP İl Başkanı Yüksel Büyükakten, “Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve 16 ilçe Belediyesi’nde başarı yakalayacağız. Aday adaylık başvuruları devam etmektedir. Birileri Sakarya Büyükşehir ve ilçe Belediye başkanlıklarının tekrar kendilerine ait olacağını söylerken bu halkın sandık başına gittikten sonraki hallerini görmek isteriz. 16 ilçemizde SAÇÖR çalışmalarımız devam ederken 3000 sandıkta toplam 6.000 sandık sorumlusu olacak şekilde  bu seçimlere gideceğiz. ” diye konuştu.

 

Share
782 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ