logo

reklam

CHP’de Kılıçdaroğlu Seferberliği

Ankara’dan İstanbul’a adalet yürüyüşü başlatan Kılıçdaroğlu’nun 29-30 Haziran tarihleri arasında Sakarya da olması bekleniliyor.

 

Kılıçdaroğlu’nu binlerce CHP’li il sınırında karşılarken üç gün sürecek olan yürüyüşe TBB Başkanı Metin Fevzioğlu, kadın dernekleri ve LDP Genel Başkanı Gültekin Tırpancı katılarak Kılıçdaroğlu’na destek verecekler.

MİT TIR’ları soruşturmasında tutuklanan CHP İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu’nun tutuklanmasını protesto için Ankara’dan İstanbul Maltepe Cezaevi’ne adalet yürüyüşü başlatan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 29-30 Haziran tarihleri arasında Sakarya il sınırında olması bekleniyor. Gümüşova çıkışında Kılıçdaroğlu’nu, binlerce partili ile karşılamak için CHP Sakarya İl ve İlçe örgütleri seferberlik başlattı.

Fevzioğlu, Tırpan ve Kadın Dernekleri Genel Başkanları Eşlik Edecek

Sakarya da üç gece iki gün kalacak olan Kılıçdaoğlu’na yürüyüşünde İzmit il sınırına kadar binlerce CHP’li katılacak. Öte yandan Kılıçdaroğlu’nun Sakarya’da ki adalet yürüyüşüne; Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Fevzioğlu ve birçok baro başkanı, çok sayıda kadın derneği genel başkanı ile Liberal Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Tırpancı’nın eşlik etmesi bekleniyor.

CHP Tam Kadro

Adalet yürüyüşünü büyük bir şölene dönüştürmek isteyen Ayça Taşkent ve il yönetimi yürüyüşe Sakarya’da ki STK temsilcilerinin katılıp destek vermesi için büyük bir uğraş veriyor. Ayrıca Taşkent yürüyüşe ilçe örgütlerinin tam kadro katılması için parti içinde seferberlik başlattı.

Share
633 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ