logo

reklam

Cihan Saraç “Esnafımız Daha Çok Kazanmasını istiyoruz”

Ak Parti Milletvekili aday adayı Cihan Saraç Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan ziyaret etti.

ak7

AK Parti Milletvekili aday adayı Cihan Saraç Sivil Toplum Kuruluşları ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hasan Alişan’ı makamında ziyaret eden Hacıeyüpoğlu “Sivil toplum örgütlerini ziyaretlerimize devam ediyoruz. Bizim amacımız güçlü bir siyasi alt yapı ile halkımıza hizmet etmektir. Mevcut görev süremizde en iyi hizmeti verebilmek adına sizlerle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmamız şart. SESOB Sakarya’da esnaflarımızın temsilcisi konumundadır. Esnaflarımız Sakarya’nın can damarı, ekonominin en önemli yapı taşlarından biridir. AK Parti iktidarının dayandığı ekonomik temeller, esnaflarımızın daha çok kazanması, üretmesi ve istihdam sağlaması üzerinedir.

ako

Saraç ” 2015 genel seçimleri için aday adaylığımı açıkladığım günden itibaren Sakaryamızın tüm ilçelerini geziyoruz.. Şuanda seçim çalışmalarımız kapsamında doğduğumuz, büyüdüğümüz, ekmeğini yediğimiz ve suyunu içtiğimiz, yaşadığımız Sakarya da esnaflarımızı ziyaret ediyoruz ve dua istiyoruz Sakarya her zaman bizim yanımızda oldu, bizimle beraber oldu. Allah’a çok şükür Sakarya vatandaşlarımız hala bizim yanımızda ve bizlere destek olmaya devam ediyor.

SESOB Başkanı Hasan Alişan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “AK Parti Milletvekili aday adayı Cihan Saraç ziyaretinden dolayı memnun olduk. Milletvekilliği yolunda kendisine başarılar diliyoruz” diye konuştu.

Share
569 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ