logo

reklam

Cihan Saraç,Resmi Başvurusunu Yaptı…

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı’nda milletvekilliği aday adaylık resmi başvurusunda bulunan Cihan Saraç, tüm aday adaylarına başarılar diledi.

411

AK Parti Sakarya İl Başkanlığında milletvekilliği aday adaylık başvuruları hızını arttırdı. Son olarak kalabalık bir gurup ile geldiği parti binasında başvuru formunu AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç’a teslim eden Cihan Saraç, aday adaylık sürecini resmen başlattı.

315

Kendisinden önce aday adaylık başvuru yapan isimlere başarılar dileyen Saraç, “7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan seçimlerde AK Parti’den Sakarya Milletvekili Aday Adaylığı başvurumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Doğduğumuz, büyüdüğümüz, doyduğumuz bu şehre ayrı bir gönül bağıyla bağlıyız. Bu seçimde Türkiye’nin geleceği şekillenirken, şehrimizin heyecanını, enerjisini meclise taşıyacak, halkımızın beklentilerine tercüman olacak, güçlü bir temsile ihtiyacı var. Bu zorlu süreçte, bu kutlu yarışta, tüm hemşerilerimin ve sizlerin desteğinizi yanımda bilerek, Cenab-ı Allah’tan bizler için ve memleketimiz için bu sürecin hayırla neticelenmesini niyaz ediyorum” dedi.

220

Share
802 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ