logo

reklam

Cihat Zafer sahaya indi

AK Parti milletvekili aday adayı Cihat Zafer Demirel, esnaf ziyaretlerine çocukluğunda çırak olarak çalıştığı Uzun Çarşı’dan başladı. Demirel, esnaf ve vatandaşın sıcak ilgisiyle karşılandı

 selim gündüzalp

UZUN ÇARŞI VE ŞEMSİYELİ

AK Parti milletvekili aday adayı Cihat Zafer Demirel, saha çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Öğrenciyken çırak olarak çalıştığı Uzun Çarşı esnafını gezip Şemsiyeli Bahçe’de vatandaşlarla sohbet eden Cihat Zafer Demirel, vatandaşların yakın ve sıcak ilgisiyle karşılandı. İlimizin önde gelen esnaflarının desteği karşısında moral bulan Demirel, şehrin her bir noktasına ulaşmaya çalışacağını ve siyaseti halkın içinde yapacağını söyledi.

DSC_0170 (1)

GÜNDÜZALP SÜRPRİZİ

Ziyaretleri esnasında yazar Selim Gündüzalp ile de karşılaşan Demirel, kendisiyle Zafer Dergisi’nde geçen günlerini yâd etti. Gündüzalp’in hayır duasını alan Cihat Zafer Demirel, “Uzun Çarşı ve Zafer Dergisi gençliğimin geçtiği mekânlardır. Beni yetiştirip yoğuran ve bana tertemiz bir ufuk çizen büyüklerimin duasıyla yoluma devam ediyorum. Eskiyi unutmadan Yeni Sakarya ve Yeni Türkiye idealine katkı sunmayı amaçlıyorum” dedi.

DSC_0306

Share
627 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ