logo

reklam

Daha Modern Bir Sokak

  Ali Oktar

Büyükşehir Belediyesi tarafından Yuvam Sokak’ta başlatılan altyapı ve aydınlatma çalışmaları tamamlandı. Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Esnafın görüşlerini alarak Yuvam Sokak’ta başlattığımız çalışmalarımızı tamamladık. Altyapısı, aydınlatma sistemi ve oturma gruplarıyla daha modern bir hale kavuşan Yuvam Sokak, hayırlı olsun” dedi.

2

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Yuvam Sokak’ta başlatılan yenileme çalışmaları tamamlandı. Daha önce Yuvam Sokak esnafı ile bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, aydınlatma ve yağmursuyu altyapısı ile ilgili çalışma başlatılacağının müjdesini vermişti. Başkan Toçoğlu’nun açıklamalarının ardından Yuvam Sokak’ta başlayan çalışmalar tamamlandı. Bölgenin yağmursuyu altyapısının yenilendi. Aydınlatma sistemi çalışması tamamlandı. Işıklandırmaların yanına oturma grupları yerleştirildi.

5

Hayırlı olsun
Yuvam Sokak’ta gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi veren Fen İşleri Dairesi Başkanı Ali Oktar, “Yuvam Sokak’ta çalışmalarımızı tamamladık. Yuvam Sokağın yağmursuyu altyapısını yeniledik. Eski aydınlatmalardan memnun olmayan esnafımızla bir araya gelerek kendi seçtikleri ışıklandırma sistemlerini bölgeye uyarladık. Bunların yanı sıra aydınlatma sistmelerinin yanına oturma grupları yerleştirerek, Yuvam Sokağın daha da canlanması adına önemli bir çalışmayı tamamlamış olduk. Altyapısı, aydınlatma sistemi ve oturma gruplarıyla daha modern bir hale kavuşan Yuvam Sokak, hayırlı olsun” şeklinde konuştu.

Share
912 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ