logo

reklam

Dava Şuuru Her Şeyin Üzerindedir

AK Parti’de tamamlanan milletvekilliği aday adaylık başvurusu süreci ile ilgili sosyal medya hesabından değerlendirmelerde bulunan Başkan Toçoğlu, siyasetin belli bir disiplin ve ciddiyet gerektirdiğini söyledi. Toçoğlu, “Dava şuuru her şeyin üzerindedir. Değerli olan her şartta ilkelere sadık kalabilmektir. AK Parti’li olmanın sorumluluğu bunu gerektirir” dedi.

 Zeki ToçoÄŸlu

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, AK Parti’de tamamlanan milletvekilliği aday adaylığı başvuru sürecini sosyal medya hesabından değerlendirdi. 7 Haziran Genel Seçimleri için AK Parti’den 72 aday adaylık başvurusunda bulunulduğunu hatırlatan Başkan Toçoğlu, “AK Parti’den 72 ismin milletvekili olmak için başvuruda bulunması hamdolsun milletimizin partimize olan teveccühünü göstermektedir. Milletin desteği ve hayır duasıyla yoluna devam eden AK Parti, 7 Haziran seçimlerine her alanda ciddiyetle hazırlanmaktadır” ifadelerini kullandı.

AK Parti Türkiye’dir

Başkan Zeki Toçoğlu, açıklamalarının devamında şu ifadelere yer verdi; “72 ismi incelediğiniz zaman farklı toplumsal kesimlerin AK Partiyi tercih ettiğini görüyorsunuz. İşte bu nedenle AK Parti Türkiye’dir diyoruz. Biz siyaseti belli bir disiplin ve ciddiyet üzere gerçekleştiriyoruz. Biz siyaseti masa başında değil, milletimizle birlikte yapıyoruz. Biz siyaseti, Taraklı’daki, Kocaali’deki, Sapanca’daki, Arifiye’deki, Adapazarı’ndaki kardeşlerimizi göz önünde bulundurarak yapıyoruz. AK Parti ile milletimiz arasındaki gönül bağı her geçen gün daha da güçleniyor. Rabbim milletimize en iyi şekilde hizmet etmeyi nasip etsin.”

AK Parti’li Olmanın Sorumluluğu

“Bu davanın insanları seccadesinde bu dava için dua ederken gözyaşı dökenlerin sorumluluğunu kalbinde hissedenlerdir. Milletimizin, partimize olan güveni sorumluluğumuzu arttırmaktadır. Biz bu sorumluluğun farkındayız. Bu inançla hareket ediyoruz. Haziran seçimlerine de bu anlayışla hazırlanmaktayız. İnşallah milletimizin desteğiyle Sakarya’da en iyi sonucu elde etmek için çok çalışacağız. 72 Aday adayı arasından seçilecek 7 isim partimize en iyi şekilde hizmet edecektir. Listede almayan kardeşlerimizle ise birlikte çalışacağız. Dava şuuru her şeyin üzerindedir. Değerli olan her şartta ilkelere sadık kalabilmektir. AK Partili olmanın sorumluluğu bunu gerektirir”

Share
508 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ