logo

reklam

Demokrat Parti Sakarya İl ve İlçe Teşkilatı Geleneksel Bayramlaşma

DP (2)

Eskimeyen kurmaylar bayramlaşmada biraraya geldi

 Duayenler Demokrat Parti’de

 Demokrat Parti Sakarya İl ve İlçe Teşkilatı; Geleneksel Bayramlaşma törenini; bayramım ikinci günü parti binasında gerçekleştirdi.

 Eski günlerin yad edildi

Demokrat Parti (DP) Sakarya İl ve İlçe Teşkilatı; Geleneksel Bayramlaşma Töreni”ni; Kurban Bayramının ikinci günü, Vatan Hastanesi sokağında bulunan parti binasında gerçekleştirdi. Geçtiğimiz bayramlarda olduğu gibi bu bayramda yoğun bir partili katılımıyla gerçekleşen törende; DP Sakarya İl Başkanı Muharrem Ün ile İl ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin tamamı, partililere ve misafirlere ev sahipliği yaptı. Partinin eskimeyen kurmayları, duayenler partililer ve eski İl başkanlarından DP GİK Üyesi Ali Dünya, Mehmet Mangıroğlu ve Zafer Adalet’te hazır bulundu. Eski günlerin yad edildiği bayramlaşma töreninde; partililerle sohbet eden  Ali Dünya, Mehmet Mangıroğlu, Zafer Adalet ve Muharrem Ün ile partinin vazgeçilmez isimlerinden Hülya Lüleci, kendilerine yöneltilen, parti ile alakalı soruları da cevaplandırmayı ihmal etmedi.

DP (1)

DP Sakarya İl Başkanı Muharrem Ün; tüm Sakarya halkının ve Demokrat Partilerin Mübarek Ramazan Bayramı’nı kutlayarak, tebrik etti. Demokrat Partili Yöneticiler, Sakarya Valiliği’nin Tuna Tan’da gerçekleştirdiği Protokol Bayramlaşma töreni ile SATSO’nun gerçekleştirdiği Geleneksel Bayramlaşma Töreni’ne de katılarak, partilerini en iyi şekilde temsil etti.

DP (1) DP (2) DP (3) DP (4) DP (5)

Share
2302 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ