logo

reklam
07 Temmuz 2015

Destek Sürsün Başarı Kaçınılmaz

Toçoğlu topbaşı yapan Sakaryaspor için mesaj verdi;

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında Rüstemler’de topbaşı yapan Sakaryaspor’da yönetim, teknik heyet ve futbolcular ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Takımımıza desteğimiz devam etmeli. Hep birlikte kulübümüze 2. Lig yolunda gereken desteği sağlamalıyız. Başka bir Sakaryaspor yok. Sakaryaspor camiamıza yeni sezon hayırlı olsun” dedi.

 SBB_6959

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 2015-2016 sezonu hazırlıkları kapsamında Rüstemler Tesisleri’nde topbaşı yapan Sakaryaspor’un ilk idmanını takip etti. Kongre sonrası yeniden görevi devralan Sakaryaspor Başkanı Selahattin Aydın ile bir süre yeni sezon planlamalarını değerlendiren Başkan Toçoğlu, daha sonra yeni teknik adam Deniz Kolgu ile bir araya geldi. Kolgu’ya yeni görevinin hayırlı olmasını temenni eden Başkan Toçoğlu yeni sezon için teknik heyet ve futbolculara başarılar diledi.

 SBB_6992

Toçoğlu’ndan Başarı Temennisi

Ziyaretin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Zeki Toçoğlu şunları söyledi; “Ekibimiz yeni sezon hazırlıklarına bugün itibari ile startı verdi. Yönetim, teknik heyetimiz ve futbolcularımızı yeni sezonun ilk gününde yalnız bırakmadık. Yeni yönetim ve teknik direktörümüzle inşallah yeni sezonda başarı için terinin son damlasına kadar mücadele ortaya koyan bir Sakaryaspor izleyeceğiz. Biz ekibimize güveniyoruz. Geçtiğimiz yıl da başarısız bir sezon geçirmedik. Ancak hedeflediğimiz 2. Ligi playofflarda kaybettik. Artık önümüzde yeni bir süreç ve çok daha büyük hedefler var.”

 

Başka Bir Sakaryaspor Yok

“Her fırsatta ifade ediyorum: Sakaryaspor’u asla sahipsiz bırakmayız. Yönetimden futbolculara kadar başarı için sorumluluk ne kadar fazlaysa; aynı şekilde şehrimizin de başarı konusunda sorumluluğu bulunuyor. Takımımıza desteğimiz devam etmeli. Hep birlikte kulübümüze 2. Lig yolunda gereken desteği sağlamalıyız. Başka bir Sakaryaspor yok. Altyapısıyla, yeni stadıyla, desteklerimizle Sakaryaspor’u daha iyiye taşıyalım. Anadolu güneşi yükselmeye devam etsin. İnşallah yeni sezon istikrarlı bir grafik ve güzel bir şampiyonluk getirsin. Sakaryaspor camiamıza yeni sezon hayırlı olsun.”

 

Share
1389 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ