logo

reklam
06 Ağustos 2014

Dev Adamalardan İlk Adım

Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı’nda Aliağa Petkim’den transfer edilen Ahmet Ali Erdoğan ve Melih Yıldız’la sözleşme imzalandı. Ardından Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda ilk idmanına çıkan takımı Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu yalnız bırakmadı.

IMG_2924

Sakarya Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı, 2 transfer daha gerçekleştirdi. Bu sezon Türkiye Basketbol 2. Ligi’nde mücadele edecek takım Aliağa Petkim’den gard Ahmet Ali Erdoğan ve skorer gard Melih Yıldız’la sözleşme imzaladı. Geçtiğimiz sezonda Büyükşehir’de forma giyen Adnan Sevda ile sözleşmenin de yenilendiği programın ardından açıklamalarda bulunan Basketbol Şubesi Başkanı Akgün Altuğ, “Önümüzdeki sezon için güçlü bir ekip kurduk. Şehrimizin desteğiyle İnşallah 2. Ligde şampiyon olup BEKO Basketbol Ligi’ne yükseleceğiz. Yeni sezon değerli hocamıza ve takımımıza hayırlı olsun” dedi.

IMG_2946 (1)

Toçoğlu da katıldı

İmza töreninin ardından Büyükşehir Basket ilk idmanını gerçekleştirdi. Koç Mustafa Derin gözetiminde gerçekleşen idmana katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, tüm sporculara ve teknik heyete başarılar diledi. Büyükşehir Belediyespor Basketbol Takımı yeni sezon hazırlıklarına başladığı Atatürk Kapalı Spor Salonu’nda 15 Ağustos’a kadar çalışmaya devam edecek. Takım, ardından 15-23 Ağustos tarihlerinde Çanakkale’de gerçekleştirileceği kampın ardından Sakarya’da sezonu açacak.

IMG_3051

Share
824 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ