logo

reklam

Dişli ve Saraç resmi bayramlaşmaya birlikte katıldı

1393432_371346139662347_426725490_n

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın ekonomi başdanışmanı ve Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Kurban Bayramı dolayısıyla Valilik tarafından organize edilen resmi bayramlaşma törenine Ak Partili Cihan Saraç ile birlikte katıldı.

Dişli ve Saraç bayramlaşma töreninde Sakarya protokolü ve tüm davetlilerle tek tek el sıkışarak bayramlaşırken, milletvekili Dişli ve Ak Partili Saraç’ın protokol masasındaki sohbetleri ise samimi ve renkli geçti. 

parti

Tunatan Tesisleri’nde gerçekleştirilen resmi bayramlaşmaya Vali Mustafa Büyük,Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Bilgehan Saymaz, Jandarma Komutanı Albay Adnan Şimşiroğlu, Sakarya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, Ak Parti Sakarya Milletvekilleri Ayhan Sefer Üstün, Şaban Dişli, Ayşenur İslam, Hasan Ali Çelik ile CHP Milletvekili Engin Özkoç’un yanı sıra Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, diğer ilçe belediye başkanları, siyasi parti ve sivil toplum örgütü yöneticileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Milletvekili Şaban Dişli ve Ak Partili Cihan Saraç, resmi bayramlaşmanın ardından, Ak Parti Sakarya İl binasındaki bayramlaşma programına, yine birlikte katıldılar.

Haber Hülya Sürücü

Share
676 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ