logo

reklam

Dişli’den SESOB’a ziyaret

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli, Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hasan Alişan’ı ziyaret etti. Dişli’ye AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Ak da eşlik etti

140212106 140212107

Başkan Dişli’nin yaptığı ziyarette İnşaat Yapıcıları Odası Başkanı Hasan Pınarcı, Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, Besiciler Odası Başkanı Ali Çiftçi, Hendek Şoförler Odası Başkanı Cemil Varlıca, Büfe ve Gazete Bayileri Odası Başkanı Naim Salık ve yönetim kurulu üyeleri Yılmaz Bedir de hazır bulundu.

İYİ BİR KADRO

Ziyarette konuşan Sakarya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Birliği Başkanı Hasan Alişan, Başkan Dişli’ye adaylığının hayırlı olması dileğinde bulunarak, “Dilerim 15. yılınızı da başarıyla tamamlarsınız. Biz esnaf odaları olarak yerel yönetimlerle her zaman ortak çalıştık. Siyaseti amaç olarak görmedik.Araç olarak gördük.Biz bu istikrarın devam etmesi için açık açık desteklediğimizi ifade etmek isterim.Biz kendi emeğimizle geçinen insanlarız.Ahilik kültüründen gelen bir yapımız var.Önce işime sonra müşteriye saygı bizim için ön plandadır.Ben temsil ettiğim kesimin sorunu çözülüyorsa onun yanında olurum.İnşallah sizler de içinde esnafın da bulunduğu bir meclis kadrosu hazırlarsınız.Allah yolunuzu açık etsin”dedi.

140212104 140212105

ESNAFIN YANINDA OLDUK

Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli ise her zaman esnafın yanında olduklarını belirterek, “Biz esnafımız için yapabileceklerimizi onlarla paylaşarak imkanlar el verdiğince yapmaya çalışıyoruz. Sivil toplum örgütleri ve onların sorunları bizim önceliklerimiz arasında geliyor. Şimdi bize ve partimize destek zamanı. İnşallah seçimler sizlerin de desteği ile tatlı bir süreç içinde geçecek.”dedi. Bakkallar ve Bayiler Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, bu seçimlerin çok önemli olduğunu ifade ederek seçimlere sadece yerel seçimler olarak bakmamak gerektiğini söyledi.Ziyarette konuşan İlçe Başkanı Mustafa Ak ise, bu seçimlerin ülkemiz ve gelecek nesil için çok önemli olduğunu belirterek, gelecek için AK Parti’ye destek verilmesi gerektiğini söyledi.

Share
967 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ