logo

reklam

Dokunulmadık El Kalmayacak‏

Dokunulmadık El Kalmayacak

Büyükşehir Belediyesi, sosyal hizmet uygulamaları tanıtım toplantıları devam ediyor. Karapürçek ve Kaynarca’nın ardından Kocaali’de gerçekleştirilen hizmet tanıtım toplantısında sunum yapan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Tanıtım toplantılarımız ile herhangi bir konuda mağdur olup da bize ulaşamayan vatandaşlarımızı tespit etmeyi, daha fazla vatandaşımıza hizmet ulaştırmayı hedefliyoruz. İnşallah, dokunulmadık el kalmayacak” dedi.

1

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, sosyal hizmet uygulamalarını tanıtmak amacıyla bilgilendirme toplantıları düzenlemeye devam ediyor. Bu kapsamda Karapürçek ve Kaynarca ilçelerinin ardından Kocaali’de bir toplantı düzenlendi. İlçede görev yapan muhtarlar, STK temsilcileri ve belediye meclis üyelerinin katıldığı programda hizmet sunumu yapan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Tanıtım toplantılarımız ile herhangi bir konuda mağdur olup da bize ulaşamayan vatandaşlarımızı tespit etmeyi, daha fazla vatandaşımıza hizmet ulaştırmayı hedefliyoruz. İnşallah, dokunulmadık el kalmayacak” şeklinde konuştu.

3

 Tüm ilçelerde düzenlenecek

Sunumunun devamında katılımcılardan gelen soruları da cevaplayan Yüce, “Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen hizmetlerin tanıtımını yapıyoruz. Bu sayede belediyelerimiz, vatandaşlarımızın mağduriyetlerinin ortadan kaldırılmasında, hangi kurumların yardımcı olabileceği hakkında ayrıntılı bilgi sahibi oluyor. Daha fazla vatandaşımıza ulaşma konusunda da istişareler gerçekleştiriyoruz. Konuyla ilgili duyarlılığın artırılmasını hedefliyoruz. Özellikle hayata geçirilen hizmetlerde bizlerden desteğini esirgemeyen Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na teşekkürlerimizi sunuyoruz. Başlattığımız bu projeyi tüm ilçelerimizde uygulayacağız” diye konuştu.

4

 Acar ziyaret edildi

Düzenlenen tanıtım toplantısının ardından Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı ve beraberindekilerden oluşan heyet, Kocaali Belediye Başkanı Ahmet acar’ı makamında ziyaret etti. Kocaali Belediye Başkanı Acar, gerçekleştirilen hizmet tanıtım toplantısının önemine vurgu yaparak, “Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na çok teşekkür ediyoruz. Yapılan toplantının bugün bizler için ayrıca sevindirici katkısı oldu. İnşallah, bundan sonrada hep birlikte Kocaali’de çok güzel projelere imza atacağız” dedi.

2

 

Share
603 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ