logo

reklam

ECEVİT KELEŞ: BELDELERİ KAPATANLAR UTANSIN

     d18

Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ecevit Keleş, Akyazı ilçe merkezinde cenazelere katıldıktan sonra Küçücek Mahallesi ve Dokurcun Beldelerinde esnaf ziyaretlerinde bulundu  ve vatandaşların sorunların dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye başkan aday adayı Ecevit Keleş’e, Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetim Kurulu üyelerinden  Oğuz Can Curoğlu,  Zeynal Atalay, Nazmi Seviç, Cumhuriyet Halk Partisi Akyazı İlçe Başkanı Muzaffer Başer, ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer eşlik etti.

Büyükşehir Belediye başkanlığına talip olduğunu ve Küçücek ve Dokurcun halkından  halkından destek istediğini söyleyen Ecevit Keleş, “Belde Belediyeleri kapatanlar utansın. 2009 yılında Küçücek Beldesini kapattılar ve çok daha fazla hizmet edeceklerini söylediler. Oysa sonuçta 4,5 yıldır Küçücek Mahallesine ne hizmet etmişler bunu bana değil Küçücek halkına gelip bir zahmet anlatsınlar” dedi.

d1

Ecevit Keleş; “Küçücek Belediyesini kapatanlar aynı mantalite ile Dokurcun Belediyesi’ni de kapattılar. Yerel yönetim demek yerinden yönetimdir. Sizler halka sormadan halkın belediyesini kapatırsanız halk yerel seçimlerde size gereken cevabı verir ve verecektir” dedi.

Ecevit Keleş;” Bu seçimler genel seçim değil yerel seçimdir. Kişiye ve kişilere oy verilir. Eğer bize bu yetkiyi verirseniz bizler mevcut belediyeleri yeniden faal konuma getirerek halka ve sizlere  yerinden hizmet etme noktasında faaliyetlerde bulunacağız” dedi.

Ecevit Keleş;”Sakarya’da Esnafın, Tarımın, Hayvancılığın, Köylü’nün, İşçinin umudu olarak ortaya çıktık. Bana Büyükşehir Belediyesi’ni layık görürseniz Sakarya’da yaşayan herkes mutlu, huzurlu bir şekilde yaşayacak ve bizler Hz. Ömer Adaletinde  Sakarya’yı yöneteceğiz.”dedi.

d2

d14

d7

d17

 

Share
559 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ