logo

reklam

ECEVİT KELEŞ: İZMİT SAKARYA’YI ON’A KATLADI

f1

Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Ecevit Keleş, Ferizli’de esnaf ziyaretlerinde bulundu  ve vatandaşların sorunların dinledi.

Cumhuriyet Halk Partisi Büyükşehir Belediye başkan aday adayı Ecevit Keleş’e, Cumhuriyet Halk Partisi Ferizli Belediye Başkan Aday Adayı Kemal İlter, Cumhuriyet Halk Partisi İl Yönetim Kurulu üyelerinden  Nazmi Seviç, Şevki Toker, Gülhan Çehiz, İbrahim Bircan, Sevim Kahvecioğlu, Kurultay Delegesi Reyhan Doğan, İl Disiplin Kurulu üyelerinden Gülen Serdaroğlu, Ferizli İlçe Başkanı Refik Elçin,  ilçe yönetim kurulu üyeleri ve partililer eşlik etti.

Büyükşehir Belediye başkanlığına talip olduğunu söyleyen Ecevit Keleş “Belediyecilik herkesin yapabileceği bir iş değildir. Yıllarca ilimizi yönetenler Ferizli’ye ve Sakarya’ya ne verdiler. Komşu ilimiz İzmit bizi ona katladı. Demek ki Sakarya’da ve Ferizli’de yönetim sorunu var. Bu sorunu sizler 30 Mart 2014 tarihinde çözeceksiniz. Yöneticilere sizler iş yapsın diye vekalet veriyorsunuz ama onlar sizleri oy deposu olarak gördüklerinden dolayı ve iş yapma kabiliyetinde olmadıklarından dolayı Sakarya ilçelerini köy, Adapazarı ilçesini kasaba konumuna getirdiler. Belediyecilik şehrimizde yaşayan herkesin sorunlarını çözüp şehirlere vizyon kazandırmaktır. Şehirlerin değerini artırmak marka şehir ve markalar yaratmaktır” dedi

Ecevit Keleş;” Bu seçimler genel seçim değil yerel seçimdir. Kişiye ve kişilere oy verilir. Bana Büyükşehir Belediyesi’ni layık görürseniz Sakarya’da yaşayan herkes mutlu, huzurlu bir şekilde yaşayacak ve bizler Hz. Ömer Adaletinde  Sakarya’yı yöneteceğiz.”dedi.

f2 f3 f6 f16 f17

 

Share
672 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ