logo

reklam

Ecevit Keleş’in Hendek ziyareti gece geç saatlere kadar sürdürdü

CHP Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Ecevit Keleş

 “Belediyenin kapılarını halka açacağız”

 CHP Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Ecevit Keleş, sabah namazında başladığı Hendek İlçe ziyaretinde çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadı.

ecevit_keles_hendek1_a11

Sabah namazında

Sabah namazını Hendek Büyükcami’de kılan Ecevit Keleş’e Hendek ziyaretlerinde CHP Hendek İlçe Başkanı Yaşar Atik,CHP Hendek  Belediye Başkan Adayı A.Selami Karakadı, CHP Sakarya İl Saymanı Gülhan Cehiz, CHP Sakarya Kadın Kolları Başkanı Fusun Çetin, il kadır kolları ve il gençlik kolları üyeleri de eşlik etti.

Merkezden ibaret değil

CHP Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı  Ecevit Keleş, Hendek İlçe merkezinde esnaf ziyaretlerinin yanında Hendek İlçe pazarını da gezdi. Pazarcı esnafı ile sohbet eden Ecevit Keleş, esnafların sorunlarını dinledi. Büyükşehir belediye başkanının her zaman, her şartta halkla  iç içe olması gerektiğinin altını çizen Ecevit Keleş, “Büyükşehir belediye başkanlığı sadece Sakarya merkezden ibaret değil. Büyükşehir sınırları içerisinde kalan tüm ilçeler, en ücra köylere kadar hizmet boynumuzun borcu. Biz hizmet için yola çıktık. Sakarya’nın her köşesine bizimle birlikte özlediği hizmetlere kavuşacak. Bizde bölge ve insan ayrımı yok. Herkes eşit hizmet alacak” dedi.

ecevit_keles_hendek1_a37

24 saat açık

Hendek halkının oyuna talip olduğunu söyleyen CHP Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Ecevit Keleş, “Seçimden seçime hatırlanan belediyecilik hizmeti bizim kitabımızda yazmaz. Vatandaşın sorunu bizim sorunumuz, vatandaşın üzüntüsü bizim üzüntümüzdür. Göreve geldiğimiz günden itibaren belediyenin kapılarını vatandaşlarımıza sonuna kadar açacağız. Başkanlık makamının kapısı hiçbir zaman kapılı olmayacak, o kapı 24 saat vatandaşa açık kalacak” şeklinde konuşarak, Hz Ömer adaletiyle hizmet vereceklerini yeniledi.

Huzur evi ziyaret

Ecevit Keleş ve beraberindeki partililer, Hendek Huzurevi’ni de ziyaret ederek, Huzurevi’nde barının yaşlılarla sohbet edip, dertleştiler. Ecevit Keleş’in Hendek ziyareti gece geç saatlere kadar sürdü.

  ecevit_keles_hendek1_a23 

Share
701 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ