logo

reklam

EKREM YÜCE VE İSMAİL KARAKULLUKÇU DOSTLARIMA HATIRLATMA

EVVELA HER İKİNİZİN ÜSTÜN BAŞARINIZI KALBEN KUTLARKEN HER İKİNİZDE BENİM ÇOK ESKİ BİRER ÇIKARSIZ DOST ARKADAŞLARIM OLMANIZ NEDENİYLE HER İKİNİZE’DE BAZI ÖNEMLİ HATIRLATMALARI SİZLERE SUNMAK İSTİYORUM.

TABİKİ YAPARSINIZ YAPMAZSINIZ  SİZİN BİLECEĞİNİZ DURUMDUR.BEN ELLİ YILA YAKIN BİR MEDYA MENSUBU OLMAMIN YANINDA MESLEKLERİM GEREĞİ 60 YILDIR TOPLUMUN İÇİNDE YAŞAYAN BİRİYİM . SİYASİ GÖRÜŞ AÇIMIZ AYRI OLMASINA RAĞMEN KİŞİLİĞİNİZLE SAKARYA HALKINA TARAFSIZCA HİZMET EDECEĞİNİZE İNANIRKEN PARTİZANCA HAREKET ETMEMENİZ GEREKTİĞİNİN ALTINI ÇİZMEK İSTİYORUM.

ÇÜNKÜ SİZİNLE SİYASİ GÖRÜŞ ÇİZGİM AYRI OLMASINA RAĞMEN BENİM GİBİ SİZİ SEVEN SİZE İNANAN YÜZLERCE HATTA BİNLERCE SEÇMENİN OYLARINI ALARAK BÜYÜK BAŞARI ELDE ETTİNİZ . BUNU İNKAR EDEMEZSİNİZ.ÇÜNKÜ SİZİ YALNIZ AKP SEÇMENİ SEÇMEDİ.BUNU UNUTMAYINIZ.SAKARYA SAĞIN KALESİ OLUP AZDA OLSA SAYIN TAYYİP ERDOĞAN SEVGİSİNİN VAR OLDUĞU BİLİNMEKTEDİR.

AMA ÇOK İYİ ANALİZ EDECEK OLURSANIZ TÜRKİYE GENELİNDE AKP SEÇMENİN BİR KIRGINLIĞI OLDUĞU GÖRÜLMEKTEDİR.BİRİNİZ İLK DÖNEM BİRİNİZ İSE ÜÇÜNCÜ DÖNEM OLARAK TOPLUMUN KUTSAL OLDUĞU KOLTUKLARA OTURDUNUZ . BEŞ YIL ÇABUK GELİR GEÇER . TEKRAR SEÇİME KATILABİLMENİZ İÇİN HALKIN GÜVENİNİ KAZANMANIZ VE İNSAN AYIRIMI YAPMADAN ADİL BİR ŞEKİLDE TOPLUMA HİZMET EDERKEN GARİBİN VE EZİLENLERİN YANINDA OLMANIZ GEREKİR . EKONOMİ SIKINTI ÇOK BÜYÜK , BELEDİYE YASALARININ YETKİLERİ DAHİLİNDE HALKTAN ALINAN BAZI FUZULİ VERGİ DİLİMLERİNİ KALDIRMANIZ GEREKTİĞİ GİBİ HAKSIZ KAZANÇ SAĞLAYAN VATANDAŞA KAZIK ATAN ESNAFLARINI DA DENETLEMENİZ GEREKMEKTEDİR.

İNSAN SAĞLIĞI VE GIDALAR YAŞAMIN VAZGEÇİLMEZ BİR PARÇASIDIR.HALKTAN ALDIĞINIZ VERGİLERİ SALTANATINIZ İÇİN VE YANDAŞLARINIZ İÇİN HARCAMAYINIZ.UNUTMAYINIZ Kİ SİZİ ÇOK İYİ TANIYAN BİRİYİM.HER İKİNİZ BİLDİĞİM KADARIYLA KUL HAKKI YEMEYEN İNSANSINIZ.SALTANAT SARHOŞLUĞUNA KAPILIP KİŞİLİĞİNİZİ ASLA DEĞİŞTİR MEYİNİZ.HER İKİMİZİN DE BİLGİLİ,KÜLTÜRLÜ,GÜLER YÜZLÜ İNSANLARSINIZ . KİMSENİN KALBİNİ KIRMAMAYA ÖZEN GÖSTEREN KİŞİLERSİNİZ.BİRÇOK TOPLUM NAMINA SİZE KÖŞE YAZIMLA BİR ŞEYLER ACABA ANLATABİLDİM Mİ?

YAZAN: EMEKLİ BİR İŞÇİ, KÜÇÜK BİR ESNAF  SAKARYATURK İNTERNET SİTESİ KÖŞE YAZARI VE SAKARYATÜRK TELEVİZYONU MAGAZİN PROGRAMI YAPIMCISI,SUNUCUSU İSMAİL AYDIN OLARAK SAYGILARIMI SEVGİLERİMİ SUNARIM.BANA ASLA DARILMAYINIZ.BEN BAZI ÖNEMLİ GERÇEK HUSUSLARI DİLE GETİRDİM
SAYIN ESNAF ARKADAŞLARIM BU YAZIMI,BEN SAKARYATURK İNTERNET SİTESİNDE KÖŞE YAZISI OLARAK YAZARAK , HER İKİ DOSTLARIM OLAN BELEDİYE BAŞKANLARI İÇİN YAZDIM.

SAKARYATURK SİTESİNİ AÇINIZ VE KÖŞE YAZIMI OKUDUKTAN SONRA,DOSTLARINIZLA PAYLAŞMANIZI RİCA EDERİM. SAYGILARIMLA  HAYIRLI İŞLER DİLERİM . İSMAİL AYDIN

Share
58 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ