logo

reklam

En Anlamlı Ziyaret

IMG_1877

Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi, Sakarya’da ikamet eden 100 yaş ve üzeri yaşlılara yönelik ev ziyaretleri gerçekleştiriyor. Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce, “Büyükşehir Belediyesi olarak yaşlı vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını tespit ederek yaşam standartlarını daha da yükseltmek amacıyla çeşitli desteklerde bulunuyor, yaşlılarımız için özel ve önemli günlerde sosyal ve kültürel etkinlikler düzenliyoruz. Bu kapsamda düzenlediğimiz ev ziyaretlerimize devam edeceğiz” dedi.

IMG_1793

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Yaşlı Hizmet Birimi, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü kapsamında Sakarya’da ikamet eden 100 yaş ve üzerindeki vatandaşlara yönelik ev ziyaretleri gerçekleştiriyor. Bu kapsamda, Sosyal Gelişim Merkezi bünyesinde hizmet veren Yaşlılara Saygı Kulübü üyesi çocuklar ile 104 yaşındaki Cemile Tırpan ve 101 yaşındaki Hamide Sevgi’nin evleri ziyaret edildi. Gerçekleştirilen ziyaretler ile ilgili açıklamalarda bulunan Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Davut Yüce,  “Yaşlı Hizmet Birimimiz tarafından Sakarya’da ikamet eden 100 yaş ve üzerindeki vatandaşlara yönelik ev ziyaretleri gerçekleştiriliyor. Sosyal Gelişim Merkezi bünyesinde hizmet veren Yaşlılara Saygı Kulübü üyesi miniklerin de katıldığı ev ziyaretleri ile toplumda yaşlılara yönelik farkındalık oluşturmayı amaçlıyoruz” diye konuştu.

IMG_1798

 Sosyal hizmetler devam edecek

Açıklamalarının devamında Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen sosyal hizmetlerin devam edeceğini belirten Yüce, “Büyükşehir Belediyesi olarak yaşlı vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını tespit ederek yaşam standartlarını daha da yükseltmek amacıyla çeşitli desteklerde bulunuyor, yaşlılarımız için özel ve önemli günlerde sosyal ve kültürel etkinlikler düzenliyoruz. Bu kapsamda düzenlediğimiz ev ziyaretlerimize devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

 

Share
745 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ