logo

reklam

Engelli araçlarınızı getirin biz onaralım

Adapazarı Belediyesi Engelli Bakım Aracı Servisinde günde ortalama 2-3 araç ücretsiz olarak tamir edilerek sahiplerine teslim ediliyor. Haftada 10 aracın tamir edildiği atölyede bu rakam yaz aylarında iki katına çıkıyor.

 ENGEL-30

Engellilerin zarar gören, bozulan araçlarının tamiratını yapan Adapazarı Belediyesi Engelli Araçlar Bakım Atölyesi diğer il ve ilçelerden gelen engelli araçlarını da tamir ediyor. Engellileri hayata bağlayıp onların yaşamlarını kolaylaştırmak amacı ile hizmete sunulan Engelli Bakım Atölyesi’nde sadece Adapazarı değil, Sakarya’nın tüm ilçeleri ve il dışından birçok belediyeden gelen engelli araçları da ücretsiz tamir ediyor. Dağdibi Mahallesi’ndeki Fen İşleri Müdürlüğü’nde tamiri yapılan araçlar kısa sürede de sahiplerine veriliyor.

ENGEL-18

HAFTADA 10 ARAÇ

Parçası olan araçları hemen gününde tamirini yaparak teslim ettiklerini belirten Engelli Araçlar Sorumlu Ustası Harun Adalı, “Araç tamir süremiz arıza durumuna göre değişiyor. Parçası elimizde bulunan araçları kısa sürede tamir edip sahiplerine teslim ediyoruz. Parçası o anda elimizde bulunmayanların da hemen siparişini verip parça gelir gelmez tamirini yapıyoruz. Kış aylarında haftada ortalama 10 araç tamiri yapıyoruz. Yaz döneminde bu sayı ikiye katlanıyor. Başka illerin belediyelerinden gönderilen araçların da tamirini yapıyoruz.” dedi. Adapazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından 2004 yılında hizmete sunulan “Engelli Araçları Bakım Atölyesi”nde engelliler için alınan asansörlü minibüs sayesinde engelliler gerektiğinde araçlarıyla birlikte evden alınarak atölyeye getiriliyor ve tamirlerini yaptırıyor.

Share
371 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ