logo

reklam

Enver Toçoğlu’ndan Öztürk’e destek ziyareti

Enver Toçoğlu, AK Parti’den Erenlerde yeniden Aday gösterilen mevcut Belediye Başkanı Cavit Öztürk’ü ziyaret ederek destek verdi.

140130112 140130113

Enver Toçoğlu, Sakarya Besiciler Odası Başkanı Ali Çiftçi ve Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Bülent Tunç ile birlikte Başkan Öztürk’ü makamında ziyaret ederek Başkan Öztürk’ün partisi tarafından yeniden aday gösterilmesinden dolayı memnun olduklarını ve Öztürk’ü desteklediklerini söylediler.

Ziyarette süreç ile ilgili duygu ve düşüncelerini dile getiren Enver Toçoğlu, “Adapazarı’nda Süleyman Dişli, Erenlerde Cavit Öztürk gönlümden geçen isimlerdi. Her iki ismin de yeniden aday olarak açıklanmasından mutlu oldum. Dualarımız ve desteğimiz Cavit kardeşimizle beraberdir” dedi.

Türkiye Kırmızı Et Üreticileri Merkez Birliği Başkanı Bülent Tunç ve Sakarya Besiciler Odası Başkanı Ali Çiftçi de yeniden aday gösterilen Cavit Öztürk’ü tebrik ederek başarılı çalışmalarının devamını diledi.

Başkan Öztürk ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Şehrimizin duayenlerinden bir isim olan Enver Toçoğlu ağabeyimizden şahsım ile ilgili böylesine güzel temennileri duymak bizleri son derece mutlu ediyor. Kendilerine çok teşekkür ediyorum bize büyük bir moral ve motivasyon kaynağı oldular” dedi.

Share
773 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ