logo

reklam

Enver Toçoğlu’ndan ziyaretler…

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Sakarya Milletvekili Aday Adayı Enver Toçoğlu, hafta sonu bir dizi etkinlikte boy gösterdi. Toçoğlu, Karaosman Mahallesi’nde katıldığı bir açılışta büyük ilgi gördü.

  3

TOÇOĞLU ‘HAYIR DUASI’ ALDI

Toçoğlu, Erenler Büyük Esence Mahallesi’nde yaşayan Hüseyin Avni Işık Hocayı evinde ziyaret etti. Öğlen namazında birlikte saf tuttuğu Işık Hoca’nın hayır duasını da alan Toçoğlu’na ziyaretinde Büyük Esence Mahallesi sakinleri ile AK Parti’nin Erenler Belediye Meclis Üyesi Ali Çiftçi de eşlik etti.

 IMG_1565

GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETLERİ

Erenler Ali Dilmen Mahalle Muhtarı Münir Eyüpoğlu’nu da evinde ziyaret eden Toçoğlu, başarılı bir kalp ameliyatı geçiren Eyüpoğlu’na geçmiş olsun dileğinde bulundu. Toçoğlu, iş adamı Ertuğrul Öztürk’ü de iş yerinde ziyaret etti ve geçirdiği ameliyat nedeniyle ‘geçmiş olsun’ dedi.

 IMG_1581

AÇILIŞ KURDELESİNİ KESTİ

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Enver Toçoğlu, Karaosman Mahallesi Ulus Caddesi üzerinde 4 girişimci tarafından hizmete açılan Ulus Otomotiv’in açılış kurdelesini kesti. İş yeri ortakları Naci Karanlık, Selim Bağcıoğlu, Erol İncekara ve Oğuz Demirel’e hayırlı olsun dileğinde bulunan Toçoğlu’na, açılışa katılan vatandaşlar da büyük ilgi gösterdi.

7

TOKATLILAR GECESİNDE

Toçoğlu, Sakarya Tokatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği tarafından düzenlenen Gönülde Birlik ve Dayanışma Gecesi’ne de katıldı.

IMG_1571

Share
963 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ