logo

reklam

Erdoğan Türkiye’nin Gücüne Güç Katacak…

AK Parti İl Başkanlığı tarafından Sapanca’da düzenlenen programda STK temsilcileri, muhtarlar, AK Parti Mahalle Temsilcileri ile çok sayıda partili bir araya geldi. Buluşmaya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra AK Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Pamukova Belediye Başkanı Cevat Keser, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, AK Parti Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı ve meclis üyeleri de katıldı.

SBB_9646

Erdoğan’a güçlü destek

Programın açılış konuşmasını yapan Sapanca İlçe Başkanı Nazmi Bostancı, Mahalli İdareler Yerel Seçimi’nde Sapanca’nın gösterdiği başarının tekrarlanacağını ve ilçeden Başbakan Erdoğan’a güçlü bir destek çıkacağını ifade etti. Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer ise, “İnşallah 10 Ağustos’ta Başbakanımıza sahip çıktığımızı, Sayın Başbakanımızın yanında olduğumuzu göstereceğiz. Nasıl yerel seçimlerde ev ev dolaşıp büyük bir başarı elde ettiysek, 10 Ağustos’a kadar da gece gündüz çalışacağız. İnşallah Cumhurbaşkanı Adayımız Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’a güçlü bir destek vereceğiz” diye konuştu.

SBB_9325

Millet Erdoğan diyecek

Cumhurbaşkanlığı seçim çalışmalarının yoğun bir şekilde sürdüğünü ifade ederek konuşmasına başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “Yerel seçimlerde milletimiz bizi görev başına getirdi. Bizler de bu göreve layık olmak için gece gündüz çalışıyoruz. Önümüzde ülkemizin geleceğini için çok önemli bir seçim var. Milletimiz Cumhurbaşkanını kendi oylarıyla seçecek. İnşallah milletimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan diyecek. Recep Tayyip Erdoğan 10 Ağustos’ta Cumhurbaşkanı seçilirse Türkiye’de istikrar kazanmış olacak. Yatırımlar hızlanacak. Türkiye’nin gücüne güç katmış olacağız. Türkiye, dünyada daha saygın bir konum elde edecek. Erdoğan 10 Ağustos’ta Cumhurun Reisi olursa, artık yeni Türkiye’nin önünde kimse duramaz” ifadelerini kullandı.

SBB_9362

Share
334 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ