logo

reklam

Erenler ciddi ve büyük adımlar attı

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk Mahalle ziyaretlerine Sarıcalar ve Epçeler Mahallelerinde devam etti. Havai fişek ve meşalelerle karşılanan Öztürk yoğun ilgi ve sevgiden dolayı vatandaşlara teşekkür etti.

Öztürk’e teşekkür plaketi

İlk olarak Sarıcalar Mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Öztürk burada Sarıcalar Spor kulübü futbolcuları ve kulüp Başkanı Nadir İslam Altıntaş tarafından karşılandı. kulübe verdiği destekten dolayı Başkan Öztürk’e teşekkür plaketi verildi. Verilen  plaketten dolayı oldukça mutlu olduğunu belirten Başkan Öztürk spora ve sporcuya destek olmaktan onur duyduklarını belirtti. Öztürk gerçekleşen ziyaretin seçim çalışması olmadığını belirterek amaçlarının karşılıklı sohbet ve geride kalan 5 yıllık sürecin değerlendirmesi olduğunu belirtti. Öztürk “Belediye olarak her zamanki gibi şeffaf, çağdaş, hesap verilebilir hizmet anlayışı ile vizyonunu yüksek tutmuş, bu çerçevede hizmetlerini geliştirerek sunmaya ve sürdürmeye devam eden bir belediye olmayı ilke edindik. Çalışma aşkımızı, şevkimizi kaybetmeden hizmet ederken, yepyeni projeler üretmeye de devam ediyoruz  Erenler her sahada, herkesin gıpta ile baktığı bir ilçe olma yolunda ciddi ve büyük adımlar attı, atmaya da devam edecek” diye belirtti.

Adil, kararlı ve gerçekçi yönetim anlayışı

Sarıcalar Mahallesi ziyaretinin ardından Epçeler Mahallesi merkez kahvehanesinde vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Öztürk “Sakarya’nın parlayan yüzü Erenler sloganı ile çıktığımız yolda, ilçenin geleceğini planlamak ve yarınlara umutla bakan bir kent inşa etmek için hiç durmadan çalışmalarımızı sürdürmeye devam etmekteyiz. Adil, kararlı ve gerçekçi yönetim anlayışımız ile Erenleri yeni baştan inşa ederek 2004 yılında belde olarak devraldığımız ilçemizi bu gün her mahallesiyle cazibe merkezlerinden biri haline getirdik. Sizlerden gelen talep ve istekleriniz doğrultusunda da çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

BLD_5304

Share
510 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ