logo

reklam

Erenlerde hedef zirve

   IMG_9754       

Erenler Belediyesi ve Erenler Halk Eğitim Merkezi’nin ortak Bilgi Evi uygulaması ile düzenlenen sınavlara hazırlık kursları büyük ilgi görüyor.

Erenler Belediyesi’nin Erenler Halk Eğitim Merkezi ile ortak çalışmasını yürüttüğü “Bilgi Evi” uygulaması çeşitli sınavlara hazırlanan öğrencilere büyük destek sağlıyor. “Zirveyi Hedefliyoruz” adı altında gerçekleşen bu uygulama yoğun ilgi görüyor. Alınan bilgilere göre Erenler ilçesinde ikamet vatandaşlara yönelik hazırlanan kurslarda KPSS, ÜDS, Güzel Sanatlar ve Resim Bölümlerine Hazırlık Kursları, SBS, LYS ve kolejlere Hazırlık Kursları, Açık İlk Öğretim, Lise ve Açık Öğretim Fakültesi Hazırlık Kursları, Yabancı Dil Hazırlık gibi kurslar ile Erenler ilçesinin eğitimde zirvede yer alması sağlanmak isteniyor.

 

IMG_9664

 

Sınırları aşan başarı”

Erenler Belediyesi’nin Erenler Halk Eğitim Merkezi ile ortaklaşa gerçekleştirdiği başarılı çalışma vatandaşların takdirini topluyor. Erenler Halk Eğitim Müdürü Abdulvahid Uygar yaptığı açıklamada, “Erenler ilçesinde Erenler Belediyesi Bilgi Evi ve Halk Eğitim Merkezi olarak bugün 500’ün üzerindeki kurslarda 12 Bin üzerinde Öğrenci sayısına ulaşarak Sakarya sınırlarını aşmış Türkiye’nin en önemli birkaç Eğitim Merkezinden biri haline gelmiş bu konuda birçok kez Türkiye birinciliği kazanmış isek bu başarıya ulaşmamızda bizlere maddi manevi desteklerini esirgemeyen Erenler Belediye Başkanımız Sayın Cavit Öztürk’ün payı çok büyüktür” diye konuştu.

Bilgi evi-HEM Yeni Hali (1)

“Önemli olan Gençlerimizin istikbali”

Erenler Halk Eğitim Merkezi’nin başarıları takdire şayan olduğunu belirten Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “Belediyemiz ve Erenler Halk Eğitim Merkezi’nin ortak çalışması neticesinde Bilgi Evi olarak hizmete sunduğumuz Merkezde yıllık 500. Üzerinde kurs çeşidi ve 12 Bin’in üzerinde kursiyer ile Erenler Halk Eğitim Merkezimiz hizmetlerini aralıksız sürdürüyor. Bu çalışmalar neticesinde almış olduğu bu başarılı sonuçlardan dolayı başta Erenler Halk Eğitim Merkezi Müdürü Abdulvahid Uygar’ı, tüm ekibini ve öğretmenlerini, Erenler İlçemizin adını güzel çalışmaları ile bir kez daha duyurdukları için teşekkür ediyorum. Bizim için önemli olan gençlerimizin istikbalidir ‘’ diye konuştu.

2. Kat Görüntü

Share
702 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ