logo

reklam

Erenler’de yollar genişliyor

Erenler Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerce ilçe genelinde yol genişletme çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

çaykışla yol genişlemee

Havaların iyi gitmesini fırsat bilen ekipler; Şehit İlhan Aras Caddesi üzerinde kalan dik yokuş, Değirmendere mahallesi değirmendere caddesi yol genişletme çalışması ve Çaykışla mahallesi 18. Cadde yol genişletme çalışmalarına hız verdi.

ÅŸehit ilhan aras caddesi (2)

Çaykışla mahallesinde ki çalışma ile 8 m. genişliğinde olan yol 12 m. genişliğe çıkartılırken, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile birlikte yürütülen Şehit İlhan Aras caddesinde kalan dik yokuş yol çalışmasında ise yol genişliği 10 m. iken 25 m. genişliğine çıkartılıyor. Aynı şekilde Değirmendere caddesinde ise 8 m. olan yol genişleme çalışması ile 12 m. genişliğine çıkartılmıştır.

çaykışla yol genişleme (3)

İlçe genelinde sürdürülen yol genişletme ve yeni yol açma çalışmaları ile şehir trafiğinin büyük ölçüde rahatlatıldığını belirten Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, “İlçe genelinde sürdürdüğümüz yol düzenleme çalışmaları ile bir yandan trafik akışını engelleyen noktalarda yol genişletme çalışmalarımıza devam ederken bir yandan da ticari alanlara prestij kazandırıyoruz. Kırsal alanlarda da aynı şekilde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu manada Çaykışla mahalle sakinleri ve mahalle muhtarımızın talebi üzerine o bölgede yol genişleme çalışmalarımız devam ediyor. Vatandaşlarımızın öncelikli taleplerini bir an önce yerine getirmek için büyük gayret sarf ediyoruz” dedi.

Share
469 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ