logo

reklam

Erenler’den Cumhur’un Adamına Tam Destek

Erenler Belediye Başkanı, Başkan Yardımcıları, Meclis üyeleri ve AK Parti Erenler İlçe teşkilatı, vatandaşlardan Cumhur’un adamına destek istedi.

Yeni Türkiye yolunda Milletin adamını ilk turda Çankaya’ya taşınması adına Erenler İlçesi olarak ne gerekiyorsa yapılacağının altını çizen Başkan Öztürk, bu yolda mahalle mahalle sokak sokak ev ev bütün Erenler halkı ile temas kurulacağını belirtti.

IMG_9893

Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk yaptığı açıklamada şunları söyledi. “Hangi şartta olursa olsun milli iradeye sahip çıkacağız. Bütün ümmetin umudu olan Cumhur’un adamını değişimin lideri Başbakanımız ve Cumhurbaşkanı adayımız  yeni Türkiye’nin mimarı Recep Tayyip Erdoğanı’nın her zaman yanında olacağız. Bizler sandığa tıpış tıpış değil seve seve, koşa koşa, gönlümüzle gideceğiz. Çünkü yeni Türkiye’nin oluşturulmasında bu mimarın yanında olmak ve bir tuğla daha koymak  ümmet adına bizim boynumuzun borcudur. 10 Ağustos bizim için bir dönüm noktasıdır. Türkiye’de vesayetin sonlandırılması şer odaklarının yıkılması halkın kendi iradesini Çankaya’ya taşıması adına seçkinlerin seçtiği değil Cumhurun seçtiği bir liderin seçilmesi için kritik önem arz etmektedir. Biz 10 Ağustos’ta sadece bu Ülkenin dışardaki düşmanlarına değil, içimizde bizden gibi görünüp aslında hiç bizimle olmamış ve bizimle beraber yürümemiş, aslında hep başkaları tarafından kullanılmış kukla yöneticilere de dersini vereceğiz. İçimizde bulunan siyah taşları ayıkladık. Artık zaman beyaz taşları da ayıklama zamanıdır” dedi.

IMG_9901

AK Parti Erenler İlçe Başkanı Resul Erdoğan Yılmaz ise konuşmasında; “10 Ağustos’ta herkes bir kişi bir kişi herkes düsturu ile hareket edip istikbal mücadelemizi zaferle sonuçlandıracağız. Türkiye’mizi İstiklal Marşımızın kıymetini ve önemini anlayabilecek algılayabilecek halkın aşığına teslim edeceğiz. Bu halk kendini bilmeyen kendisini anlayamayan monşerlerden artık rahatsız. Bu rahatsızlığını da sandıkta göstereceğinden hiç şüphemiz yok” dedi

Share
333 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ