logo

reklam

Erenler’in geleceği ve projelerini konuştular

GENÇ İŞADAMLARI

Ak Parti Erenler Belediye Başkan A. Adayı Mimar Erdal Yıldırım, Erenler’in geleceği ve projelerin konuşulduğu toplantıda genç iş adamlarıyla yemekte bir araya geldi.

Erenler halkının proje belediyeciliğini önemsiyoruz

Genç iş adamlarıyla yemekli toplantıda bir araya gelen Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Erenler Belediye Başkan A. Adayı Mimar Erdal Yıldırım, onlarla Erenler’in geleceği ve projelerini konuşarak, karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. “Projelerimizle Erenler’in vizyonu daha da artırmaya geliyoruz, Erenler’in hep birlikte yeniden inşa edeceğiz ve hep birlikte Erenler’in mimarı olacağız” sloganlarıyla yola çıkan AK Parti Erenler Belediye Başkan A. Adayı Mimar Erdal Yıldırım, genç iş adamlarıyla yaptığı toplantıda, “Gelecek seçim için değil gelecek nesil” diyerek yola çaktığını ve Erenler halkının proje belediyeciliğini önemsediğini söyledi. “Mimarların projeleri bitmez her an ve her yerde zihinlerinde proje düşünür” diyen Mimar Yıldırım, “Eğer Cenab-ı Allah izin verirse aday olursak, Sakarya’da ve Erenler ilçemizde teknik konuda Mimar bir aday yok biz de bu konuda bir ilki gerçekleştirerek teknik bir elemanın farkını Sakarya’mıza Erenler ilçemize, halkımıza Erenler ilçemizin değişimini göstereceğiz” dedi.

Herkesin fikrine ve görüşüne önem vereceğiz

Yapılan toplantının amacının, farklı görüş ve fikirlerin tartışılması ve projelerin uygulanabirlik alanlarının  konuşulması olduğunu söyleyen Mimar Erdal Yıldırım, “Erenler ilçemizin öncelikli sorunlarının tespiti için genç işadamlarımızla bir araya geldik. Herkesin fikrine ve görüşüne önem vereceğiz ve bu anlamda hareket edeceğiz. Erenler ilçesi Sakarya’mızın girişi ve imar alanları ile gelişmeye en müsait ilçemizdir. Erenler ilçemiz gelecekte herkesin keşke Erenler’de ikamet etseydik dediği bir noktaya getirmek için çalışacağız” diyerek, Erenler ilçesinin konuşulup tartışıldığı toplantıya katkı veren herkese teşekkür etti.

Kazanan Erenler olsun, Sakarya olsun

Toplantıda söz alan Ak Parti İl Yönetim Kurulu üyesi Bilal Kuriş, “Erdal Yıldırım arkadaşımız genç ve başarılı bir arkadaşımızdır. Mesleğinin mimar olması Erenler ilçemiz için de ayrıca bir kazanımdır. Kendisine ve diğer aday adaylarına da Erenler için çıktığı bu onurlu yolda başarılar diliyoruz. Kazanan Erenler olsun, Sakarya olsun” dedi.

Share
939 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ