logo

reklam

Ersin Kılıç Reşitbey’i Salladı.

Yerel Seçim Çalışmalarını aralıksız sürdüren Saadet Partisi Erenler Belediye Başkan Adayı Ersin Kılıç’ın son durağı Reşitbey oldu.Köy Muhtarı ve köy sakinleri tarafından büyük ilgi ve sevgiyle karşılanan Kılıç; 21 aylık çalışmalar neticesinde bir takım projeler hazırladıklarını ve bu projeleri yakın zamanda halk ile paylaşacaklarını anlattı.

140205101 140205102

Gelen soruları da yanıtsız bırakmayan Kılıç; Belediye olarak asfalt şantiyesi kuracağız ve böylelikle İlçemizde Asfaltsız Köy ve Mahalle yolları kalmayacak. Tarla yollarındaki sıkıntıları da bu şekilde çözmeyi planlıyoruz. İlaçlama ile ilgili gelen sorulara da Kılıç; Belediyeler maalesef bu konularda yetersiz değil de geç kalıyor. Ağustos ayında ilaçlama yapılması yanlıştır. Benim dikkatimi çeken konulardan biri de Çöp Konteynırlarının ilaçlanmaması. Bakıyorum konteynırların yanından geçen herkes burnunu tıkıyor. Vatandaş çöp atmaya korkar hale gelmiş. Halbu ki bunların da en azından haftalık olarak ilaçlanması gerekiyor dedi.

140205101 140205103

İşsizlik ile ilgili sorulara da Kılıç; Olması gereken yatırımcının önünü açmak ve yatırımcıyı Erenler İlçesine çekmektir. İdarecilerimiz maalesef bu konularda isteksiz ya da yetersiz kalıyor. Erenler İlçemizde ne kadar çok işveren olursa bu İlçemizin de gelişimine katkı sağlar diye düşünüyorum dedi.

Share
802 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ