logo

reklam

Eyüp Yıldırım “AK Parti Çok yorgun”

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, “AK Parti yorgun. Kendi içinde istikrarı sağlayamayanlar, Türkiye’de istikrar sağlayamazlar” diye konuştu.

sp

SEFERBER OLDULAR

Saadet Partisi’nde 1 Kasım önceki seçim çalışmaları yoğun şekilde devam ediyor. 70 bin oy hedefi için tüm teşkilatlar adeta seferber olmuş durumda. Milletvekili adayları da her gittikleri yerde, 70 bin oy hedefini ve bu hedefe ulaşmaları durumunda Sakarya’dan 1 milletvekili çıkarabileceklerini anlatıyorlar. Adaylar, Anayasa Mahkemesi’nin 148/3. maddesi gereği bireysel başvuru ile bu amaçlarına ulaşacaklarını belirterek, Sakaryalılardan oy istiyorlar.

OYLAR BOŞA GİTMEZ

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım da daha önce hükümet düşürdüklerini hatırlatarak, “O zaman da Anayasamıza aykırı bir yorum vardı. Şimdi de. 70 bin oy aldığımız zaman Anayasa Mahkemesi’ne başvurarak, Sakaryalıların haklarını savunarak, Sakarya’dan milletvekili çıkarmak istiyoruz. Yani bu seçimde kimse oyum boşa gitmesin diye düşünmesin.” Dedi.

AK PARTİ YORGUN

Ülkenin Saadet Partisi’ne her zamankinden daha fazla ihtiyacı olduğunu da vurgulayan Yıldırım, “AK Parti yorgun. Kendi partileri içinde istikrarı sağlayamayanlar, Türkiye’de istikrar sağlayamazlar. Saadet Partisi Meclis’te olursa Hükümet kurulur ve istikrar sağlanır. İnsanlarımız Saadet Partisi’nin Meclis’te olmamasının nelere mal olacağını, en çok da 7 Haziran seçimlerinden sonraki siyasi kaos sırasında bir kere daha gördüler” diye konuştu.

Share
610 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ