logo

reklam

Eyüp Yıldırım “Hedefimize ulaşacağız”

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayı Eyüp Yıldırım, 1 Kasım’da yapılacak erken seçim öncesinde çok az bir zamanlarının olmasına rağmen yaptıkları çalışmalarda, 70 bin oy hedeflerinin Sakaryalılar tarafından çok iyi anlaşıldığını söylerken, “Tüm zorluklara rağmen Erbakan hocamızın duruşundan en ufak bir sapmada bulunmadan mücadelemize devam ediyoruz. 1 Kasım’da Allah’ın izniyle hedefimize ulaşacağız” diye konuştu.

227

70 BİN OY

Saadet Partisi Sakarya Milletvekili adayları Eyüp Yıldırım ve Oğuzhan Coşkun, Kocaali ilçe meydanında mini bir miting yaparak, 70 bin oy hedeflerini Kocaalilere anlattılar. Saadet Partisi Milletvekili adayı Coşkun, Sakaryalılardan 70 bin oy istediklerini ve bu oyu almaları durumunda, Anayasa’ya bireysel başvuru yaparak, seçim barajına takılmadan, Sakarya’dan bir milletvekilini Ankara’ya gönderebileceklerini belirterek Sakaryalılardan destek istedi.

HOCAMIZIN İZİNDE

29 Ekim Perşembe günü Cumhuriyetimizin 92. yılını coşkuyla kutladığımızı hatırlatan Saadet Partisi Sakarya milletvekili adayı Eyüp Yıldırım ise “Aynı zamanda 29 Ekim tarihi Milli Görüş lideri Necmettin Erbakan hocamızın doğum yıldönümüdür. Hayatı boyunca milletimizin selameti ve Hakkın Hâkim olması için çalışan, davası uğruna her türlü cefaya katlanan ve bu yolda Saadet Partisi Genel Başkanı iken Rahmeti Rahmanına kavuşan Erbakan hocamızı Rahmet’le yâd ediyoruz. Bizlere bırakmış olduğu Milli Görüş davasını ve bu davanın tek kapısı olan Saadet Partisi’nin zafere ulaşması yolunda var gücümüzle çalışacağımıza bu vesile ile yeniden söz veriyoruz.” Diye konuştu.

HEDEFİMİZE ULAŞACAĞIZ

Yıldırım, 70 bin hedefini Sakaryalılara, kısa süreye rağmen çok iyi anlattıklarını söyleyerek, “Sakaryalı hemşehrilerimiz de bunu çok iyi anladı. Bize destek vereceklerini söylediler. İnşallah 1 Kasım’da bu hedefimize ulaşacağız. Sakarya’dan Ankara’ya göndereceğimiz milletvekili, Sakarya’nın vekili olacak. Bu samimiyetimizi anlayarak bizleri bağırlarına basan Sakaryalılara 1 Kasım’da bizlere verecekleri destekten ötürü şimdiden teşekkür ediyoruz” dedi.

Share
435 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ