logo

reklam
01 Nisan 2016

Fevzi Kılıç: Bazı basın mensupları kasten şahsıma hakaret ettiler!

Ormanpark’ta düzenlenen toplantıda basın mensuplarıyla bir araya gelen İl Başkanı Fevzi Kılıç: “Medya olarak yaptığınız iş, bu yönüyle kutsal bir meslektir. Ancak hangi amaçla olursa olsun bizleri karalama kampanyası içinde bulunan bazı basın mensuplarının bile isteye şahsıma kastettikleri de aşikardır.” dedi.

AK PARTİ SAKARYA İL BAŞKANI FEVZİ KILIÇ, BASIN MENSUPLARIYLA BULUŞTU

Kılıç: “AK Parti teşkilatları dinamik yapısı itibarıyla seçimlere her zaman hazırdır. Bir gün sonra seçim olacağı söylense biz yine birlik beraberliğimizi koruyarak en güzel biçimde çalışmalarımızı yapar ve sonuca ulaşma gayretinde bulunuruz.” dedi.

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, gazetecilerle düzenlenen basın toplantısında bir araya geldi. Toplantıda basın mensuplarının yanı sıra İl Kadın Kolları Başkanı, İl Gençlik Kolları Başkanı ve Yönetim Kurulu üyeleri de hazır bulundu.

BAŞARILI BİR YIL GERİDE BIRAKTIK

Ormanpark’ta düzenlenen basın toplantısında, kurucu üyelerinden olduğu AK Parti Sakarya’da ve kurumlarda aldığı görevlerden sonra 1 yılı aşkın süredir başkanlığını yaptığı AK Parti Sakarya İl Yönetiminin değerlendiren Kılıç, “AK Parti, kuruluşundan bu yana türlü zorlukların üstesinden gelmiş, milletimizden aldığı güç ile ülkemizdeki çağ dışı zihniyetleri bertaraf etmeyi başarmış bir siyasi partidir. Millete hizmet yolunda bize de 7 Şubat 2015’te görev düştü. Görev başında bulunduğumuz 1 yılı aşkın süre içinde 2 Genel seçim atlattık. Hamdolsun çok çalışarak başarıya ulaştık ve bu başarı sayesinde ilimizden bir Genel Başkan Yardımcısı çıktı.” dedi.

BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZDE HİÇBİR SORUN YOK

AK Parti’nin her zaman birlik ve beraberlik içinde seçimlere hazır olduğunu belirten Başkan Kılıç, “AK Parti ailesi olarak aramızda hiçbir zaman büyük çapta sorun yaşanmaz. Başbakanımızla, Genel Başkan Yardımcımızla ve Büyükşehir Belediye Başkanımızla istişareli hareket ederek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İl Yönetim Kurulunda görevi olan arkadaşlarımızın her biri de partimizi en güzel şekliyle temsil ediyorlar. AK Parti teşkilatları dinamik yapısı itibarıyla seçimlere her zaman hazırdır. Bir gün sonra seçim olacağı söylense biz yine birlik beraberliğimizi koruyarak en güzel biçimde çalışmalarımızı yapar ve sonuca ulaşma gayretinde bulunuruz.” ifadelerini kullandı.

AK PARTİ ŞEFFAF BİR PARTİDİR

Basın mensupları ile yapılan buluşmaların mümkün olduğunca sıklaştırılacağını ifade eden Fevzi Kılıç, “Görev aldığımız günden itibaren yağmur çamur demeden programlarımızı takip eden siz değerli basın mensubu arkadaşlarıma da teşekkürü borç biliyorum. Basın çalışanları, vatandaşlarımızın haber alma haklarını kendilerine sunan birer hizmet eridir. Yaptığınız iş, bu yönüyle kutsal bir meslektir. Ancak hangi amaçla olursa olsun bizleri karalama kampanyası içinde bulunan bazı basın mensuplarının kasti olarak şahsıma kastettikleri de aşikardır. Biz şeffaf bir partiyiz; basın mensupları her an bizlere ulaşabilir ve doğru bilgiyi şahsımdan alabilirler.” şeklinde konuştu.

Açıklamalarından sonra basın mensuplarının gündeme dair sorularını yanıtlayan AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç, daha sonra kendileriyle hatıra fotoğrafı çektirdi.

Share
325 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ