logo

reklam

Genç: “Enver Toçoğlu bir markadır”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Milletvekili Aday Adayı Enver Toçoğlu, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) ziyaretinde de büyük övgü ve destek buldu

MÜSİAD Şube Başkanı Ahmet Genç, “Enver Bey’in Sakarya’da hissedilir bir ağırlığı var. Marka oluşturmak kolay değildir, kendisi geçmişte yaptıklarıyla marka oluşturmuştur” dedi.
Genç, AK Parti’den milletvekili aday adayı olan Enver Toçoğlu’nun parti değiştirmesini dezavantaj olarak görmediğinin altını çizdi. “Takım tutar gibi parti tutulmaz” diyen Genç, “İnsan, (doğru buldum yaptım, doğru bulmadım terk ettim) diyebilmeli, doğruya da bu sayede ulaşılabilir” ifadesini kullandı.

ev

TAŞ ÜSTÜNE TAŞ KOYANDAN
Milletvekili adaylarının tespitinde rol almaları gerektiğini de kaydeden Genç, “Örgütsel bir kuruluşuz. Kendi üyelerimizin dertleriyle dertleşir, çare ararız. Kamuya da bakamadıkları pencereden bakıp uyarı ve öneri sunabiliriz. Milletvekili adayları tespitiyle ilgili olması gereken kriterimiz ise gayet açık, geçmişte taş üstüne taş koyandan hizmet bekleyebilirsiniz. Eylemsiz söylem bir şey ifade etmez” dedi.

“İSTİKRARIN DESTEKÇİSİYİZ”
Genç, Türkiye’nin ekonomik gelişmesinde AK Parti’nin büyük etkisi olduğundan da söz ederek, “İstikrar diyoruz. Eksiklikler yok mu, elbette var. Bugün yaşam standartları geçmişe göre daha iyi ancak gelişmiş ülkelere oranla daha düşük. İş çevresi olarak istikrarın destekçisi olacağız. Türkiye, bu sayede gerek ekonomik gerekse yaşam standartlarının yükselmesi açısından daha iyiye gidecektir” diye konuştu.

enver

TOÇOĞLU TEŞEKKÜR ETTİ
Enver Toçoğlu, MÜSİAD Başkanı Ahmet Genç’e desteğinden dolayı teşekkür ederken, Genç, ziyaret sonrası Toçoğlu’na MÜSİAD tarafından yayınlanan dergileri hediye etti.

Share
398 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ