logo

reklam
25 Şubat 2015

Gökhan Taşdeviren İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi’nden geçtiğimiz dönem Milletvekili Adaylığı görevini yürüten Gökhan Taşdeviren dokuzuncu ilçe ziyaretini Erenler MHP ile gerçekleştirdi.

11025287_10153046880948904_948777808_o

MHP Erenler İlçe Başkanı Metin Yılmaz’ın açılış konuşması yaptığı toplantıda davaya hizmet eden herkes ile birlikte çalışacaklarını ifade etti. Geçtiğimiz dönemde Gökhan Taşdeviren’in saha çalışmalarını bildiklerini ve aynı zamanda kendisinin Erenler’de seçim sandıklarının genel koordinasyonu için çabaladığını belirten Metin Yılmaz bu vesileyle anılarından bahsetti.

Daha sonra söz alan Gökhan Taşdeviren bir sohbet havasında Erenler İlçe Teşkilatı mensuplarına başka illerden verdiği örneklerle kişilere endeksli davranmanın hayal kırıklıklarına yol açabileceğini ve bu vesileyle her daim birlikte ve güçlü bir görüntü vererek yerel seçimde alınan oydan çok daha fazlasını almaya odaklanmalarını istedi.

Ülkü Ocaklarındaki gençlerimizin her daim ziyaret edilmesini ve özellikle bu kritik olaylar vuku bulurken gençlerimize sahip çıkılmasını isteyen Taşdeviren bu vesileyle Ege Üniversitesi’nde hayatını kaybeden Şehit Fırat Çakıroğlu için de tüm Sakarya ve Türkiye’den dua istedi.

Share
701 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ