logo

reklam

Gönül Erlerine Şükran

IMG_1079

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Diyanet-Sen Sakarya Şubesi Başkanı Ali Güzeldal, Türk Diyanet Vakıf-Sen İl Başkanı Fahrettin Çukur ile dernek temsilcilerini makamında ağırladı. Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı tebrik eden Başkan Toçoğlu, “Dinimizin kalbi camilerde görev yapan tüm görevlilerimize, gönül erlerine şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Diyanet-Sen Sakarya Şubesi Başkanı Ali Güzeldal, Türk Diyanet Vakıf-Sen İl Başkanı Fahrettin Çukur ile Erenler, Adapazarı ve Serdivan Din Görevlileri Derneği temsilcilerini makamında ağırladı. 1-7 Ekim tarihlerinde kutlanan Camiler ve Din Görevlileri Haftası sebebiyle gerçekleştirilen ziyarette konuşan Diyanet-Sen Sakarya Şubesi Başkanı Ali Güzeldal, “Camiler ve Din Görevlileri Haftası sebebiyle Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’nu ziyaret ettik. Sayın Başkanımıza bizlerden desteklerini esirgemediği ve her zaman yanımızda olduğu için teşekkür ediyoruz” şeklinde konuştu. 

Camiler, dinimizin kalbidir

Gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden ve Camiler ve Din Görevlileri Haftası’nı tebrik ederek sözlerine başlayan Başkan Toçoğlu, “Dinimizin kalbi camilerde görev yapan tüm görevlilerimize, gönül erlerine şükranlarımı sunuyorum. Değerli din görevlilerimizin haftasını tebrik ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

 

Share
572 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ