logo

reklam

Hasan Ali Çelik gençlerle buluştu

AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Yönetimi her hafta cumartesi ve pazar günleri farklı İlçe Gençlik Kolları Yönetimi ile birlikte ilçelerin gençleriyle sabah namazında buluşma geleneğini sürdürüyor.
Geçtiğimiz hafta Pamukova ve Sapanca ziyaretlerinde bulunan Gençlik Kolları bu hafta sonu güne Erenler’de başladı. Cumartesi Erenler’de, Pazar günü ise Arifiye’de ilçe teşkilatı ile birlikte ilçenin gençleriyle sabah namazında buluşan AK Parti Sakarya İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir ve Yönetim Kurulu Üyeleri namaz sonrasında istişarelerde bulundu.

5ea1793c-99f5-4d48-8f7a-b740ea9d8a50

ARİFİYE’DE İLÇE BAŞKANLARI TOPLANTISI
Pazar günü Arifiye’de İl Gençlik Kolları tarafından düzenlenen İlçe Gençlik Kolları Başkanları toplantısına Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik ve Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu katılarak tecrübelerini paylaştı. Gençlere, geçirdiğimiz şu zamanda neler yapmaları gerektiğine dair tavsiyelerde bulunan Çelik, Gençlik yıllarının çok iyi değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

12799262_929229503858825_3947477434925186789_n

NİTELİKLİ ZİHİN, NİTELİKLİ TEŞKİLAT
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik; “Gençler olarak İslami bilinç ile ümmet sevdası, milli şuur ile de memleket sevdalısı gençler yetiştirmek; geleceğin Türkiye’sinin tohumlarını şimdiden atmak arzusuyla farkındalık oluşturma çabası içinde olmalısınız. ‘Nitelikli zihin, nitelikli teşkilat’ mantığı ile hareket eden gençler, Yeni Türkiye’nin genç tohumları olmaya adaylardır.” dedi.

ÖĞRENDİKLERİNİZİ HAYATINIZA KANALİZE EDİN
Gençlerin bu ülkenin geleceği olduğunu ifade eden ve onlara neler yapmaları gerektiğine dair öğütler vererek konuşmasına devam eden Çelik, “Sık sık bir araya gelin, ülke gündemini konuşun, müşterek okuduğunuz bir kitap üzerine kritik yapın, bir makaleyi alıp inceleyin, beyin fırtınası yapın, sosyal aktivitelere katılın ve buna benzer toplantılar tertipleyin. Öğreneceğiniz çok şey olacaktır. Bu öğrendiklerinizi hayatınıza kanalize ettiğinizde, hayatınızdaki farkı ve renkliliği aşikar bir şekilde göreceksiniz” şeklinde konuştu.

HEDEFLERE ULAŞMA NOKTASINDA DAHA DA GAYRETLİ OLACAĞIZ
Toplantılarına katıldıkları ve güzel tavsiyeleri için Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı Hasan Ali Çelik’e teşekkür ederek sözlerine başlayan AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Yusuf Demir, AK Gençlik Sakarya’nın üzerine düşen sorumluluğunun farkında olduğunu ve bu sorumluluk duygusu ile her geçen gün kendilerini geliştirmek adına çalışmalar yaptıklarını ifade etti.

Hedeflere ulaşma noktasında gençlere düşen büyük sorumlulukla birlikte daha da gayretli olacaklarının altını çizen İl Gençlik Kolları Başkanı Demir, “Büyüklerin hayati ve siyasi tecrübeleri bizim için bir rehber niteliğindedir. Sayın Bakan Yardımcımız bizlerle birlikte olup kendilerinin tecrübelerinden yararlanmamız konusunda bizlere yardımcı olduğu için kendilerine çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Share
413 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ