logo

reklam

Hasan Ali Çelik Köy Köy Dolaşıyor

   Ak Parti Sakarya Millet Vekili Hasan Ali Çelik, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukuçu ve İlçe Başkanı Ethem Çınar’la birlikte Arifiye’yi köy köy dolaşıp vatandaşın nabzını tutuyor.

hacelikzi-32

Geçtiğimiz günlerde Kışlaçay, Doğançay, Boğazköy ve Mollaköy’de Arifiye Belediyesinin yaptığı çalışmaları ve projeleri inceleyen Çelik, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu’dan çalışmalar ve projeler hakkında bilgi aldı. Projeleri yerinde inceleyen Çelik, köy kahvelerinde vatandaşlar bir araya gelerek  vatandaşın sorunlarını dinledi. Dilek ve şikayetleri ise bir bir not aldı.

hacelikzi-36

 

Boğazköy ve Mollaköy civarındaki göletlerde incelemelerde bulunan Çelik, bu göletlerin düzenlenerek, vatandaşın dinlenebileceği, balık tutabileceği ve çeşitli müsabakaların düzenlenebileceği su parklar olarak haline getirilmesi düşüncesi içinde olduklarını ifade etti.

hacelikzi-33

Göletler bölgesinde Milletvekili Hasan Ali Çelik’i gezdiren Başkan İsmail Karakullukçu bu bölgede hayata geçirmeyi planladığı projeler hakkında bilgi verdi.

Hasan Ali Çelik;”Bu bölgedeki göletlerin düzenlenerek, daha sonra Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılacak Rüya Projeyle birleştirildiğinde ortaya devasa büyüklükte bir park çıkacağını belirtti. Şu an çalışmalar fizibilite ve projelendirme aşamasında. Ak Parti hükümeti ile birlikte, yıllardır Adapazarı’nın hemen yanında sesiz sedasız akışına bırakılan Sakarya Nehri’nin ve çevresinin düzenlenmesi ve Hidro Elektrik Santrali Projesi ile Sakarya’lının hizmetine sunulacak. Rüya Projenin hemen yanına inşa edilecek Sakarya stadyumu ile birlikte, bu bölge adeta cazibe merkezi haline gelecek, Sakarya’nın çehresini değiştirecektir. Arifiye Belediyesi tarafından yapılan Gölbaşı Park, Serdivan Belediyesi tarafından yapılan Gölpark, Kent Park, İlçe Merkezlerindeki Meydanlar, Kültür Merkezleri, Spor Kompleksleri, Bilgi Evleri, Alışveriş Merkezleri son yıllarda Sakarya’mıza adeta çağ atlatmıştır.” dedi.

Başkan İsmail Karakullukçu’da yaptığı açıklamada; “Belediye Başkanı arkadaşlarım adına, tüm çalışma ve projelerimizde bizlere destek vererek Ankara’da Bakanlıklar nezdinde yaptığımız girişimlerde bizlere her türlü desteği veren Sayın Milletvekillerimize, İl Başkanımıza ve büyüklerimize çok çok teşekkür ediyoruz. Hayata geçirilen tüm hizmetler ve projeler birlik, beraberlik ve ekip ruhu ile ülkemizde neler yapılabileceğini dost düşman herkese göstermektedir.” dedi.

Share
1770 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ