logo

reklam

Hasan Ali Çelik’in Arifiye Mesaisi

hacelikzi-06      

Ak Parti Sakarya Milletvekili Hasan Ali Çelik 13 Ağustos Salı günü ilçemizde bir dizi incelemede bulundu…

hacelikzi-01

         İlk olarak Arifiye Belediyesinin ziyaret eden Çelik, Arifiye Belediye Başknı İsmail Karakullukçu’dan Belediyenin çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi aldıktan sonra Belediye Personelini ziyaret etti. Daha sonra Ak Parti İlçe Başkanı Ethem Çınar ve  Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu ile Arifiye Kaymakamlığına geçen Çelik, İlçe Yazı İşleri Müdürlüğü, Tapu Müdürlüğü ve Nüfus Müdürlüğünü ziyaret ederek, burada bulunan vatandaşlarla sohpet etti.

   hacelikzi-04     

Daha sonra, Doğançay’a geçen Çelik burada önce köy kahvesinde vatandaşlarla sohpet ederek, vatandaşın sorunlarını dinledi. Ardından Doğançay’da bulunan Hızlı Tren Projesi şantiyesine giderek, TCDD yetkililerinden proje hakkında detaylı bir brifing aldı. Ziyaretlerde Hasan Ali Çelik’e Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Ak Parti İlçe Başkanı Ethem Çınar ve Ak Parti İlçe Yönetim Kurulu üyeleri eşlik etti.

hacelikzi-08

         Ziyaret hakkında bir açıklamada yapan Başkan İsmail Karakullukçu “Sayın milletvekilimiz bizi ziyaret ederek çalışmalarımızı ve projelerimizi yakından takip ediyor. Kendisi ile Arifiye’deki çalışmalar, Hızlı Tren Projesi, Arifiye Tren Garı ve diğer projeler hakkında bilgi alışverişinde bulunarak destek istedik. Zaten sayın milletvekilimiz bu güne kadar yaptığımız tüm projelerde bize destek verdi. Bu vesile sayın vekilimize Arifiye’ye gösterdiği yakın ilgiden dolayı çok çok teşekkür ediyorum” dedi.

hacelikzi-10

hacelikzi-06

hacelikzi-08

hacelikzi-07

Share
1593 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ