logo

reklam

Haydi Sakarya istikrar için sandığa’

AK Parti Milletvekili adayı Şaban Dişli, yoğun seçim çalışmalarına Serdivan İlçesi’nde devam etti.  Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayan Dişli, “Haydi Sakarya istikrar için sandığa” dedi.

2-ev-ziyareti

KARIŞ KARIŞ GEZDİ

Serdivan İlçesi’nde Arabacıalanı, İstiklal Mahallesi, Kamalpaşa Mahallesi’nin yanında birçok mahalleyi ziyaret ederek, esnaf ve vatandaşlarla görüşen Milletvekili adayı Şaban Dişli, kahvehane ve ev toplantılarına da katıldı. Otobüsçüler ve Servisçiler Esnaf Odası Başkanı Cevat Demir’i de ziyaret eden Dişli, İsmail Aktaş’ın evine konuk olurken, birçok firma ve işyerlerini de ziyaret ederek, çalışanlar ile sohbet etti.  1 Kasım seçimlerinin önemini anlattı.

516

ADRES AK PARTİ

Türkiye’nin 13 yıllık AK Parti Hükümeti ile yakaladığı güven ve istikrarın 7 Haziran seçimleri ile bozulduğunu söyleyen Milletvekili adayı Dişli, “ Siyasi istikrarın bozulması devamında ekonomik istikrarın bozulmasına da neden oldu.  Ülkemizin yeniden güven ve istikrarı için siyasi istikrarın yeniden kazanılması gerek. Buda tek başına bir iktidarla mümkün. O nedenle 1 Kasım da sandık başına gittiğinizde elinizi vicdanınıza koyun ve oyunuzu bu ülkenin güven ve istikrarı için kullanın. Güven ve istikrarın adresi AK Parti” dedi.

i.

Share
602 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ