logo

reklam

Hendekli karatecilerden 10 madalya

karate_1_1

Palandöken’de Hendek fırtınası

Erzurum Palandöken 10. Uluslararası Karate Turnuvası’na 20 sporcuyla katılan  Hendek Belediyesi Karate Takımı, genç erkek ve genç bayanlarda şampiyon oldu.

karate_2_1

Genç Bayan ve Genç Erkeklerde Hendek Şampiyon

Hendek Belediyesi Karate Takımı, Erzurum Palandöken 10. Uluslararası Karate Turnuvası’nda, takım halinde genç erkekler ve genç bayanlarda şampiyon olurken, Ümit Bayanlarda ve  Ümit Erkeklerde ikinci ve üçüncülük elde edip, ferdi siklette de 4 altın 2 gümüş ve 4 bronz madalya olmak üzere 10 madalya alarak, Hendek’e bir başarı daha kazandırdı. 13 Ülke, 30 il, 125 kulüp olmak üzere toplam 1800 sporcunun katıldığı, Palandöken 10. Uluslararası Karate Turnuvası’na Hendekli sporcular damga vurdu.  Antrenör Nurkan Kayacık nezaretinde 20 sporcuyla turnuvada mücadele eden Hendekli karateciler, Zafer Kupası’nın ardından Erzurum’dan da madalya ve kupalarla dönüyorlar.

karate_4_1

Hendekli karatecilerden 10 madalya

Palandöken Karate Turnuvası’ndan başarılı sonuçlarla döndüklerini söyleyen Antrenör Nurkan Kayacık, sporcularıyla gurur duyduğunu belirterek “Sporcularımız kıyasıya mücadele ettiler. Bu mücadelenin sonucunu Zafer Kupası’nda da gösterdik. Erzurum’da da madalyalara ambargo koyarak, 10 madalya ile Hendek’imize bir kez daha başarı kazandırmanın onurunu yaşıyoruz. Bizlere destek olan başta Hendek Belediye Başkanımız Ali İnci  ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum “ Dedi.

Hendek Belediyesi Karate Takımı sporcuları Palandöken’deki on günlük kampın ardından Hendek’e dönecek.

karate_3_2 (1)

 

Share
1623 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ