logo

reklam

Hendek’te elektrik kabloları yeraltında

 

YOL-2

Hendek’te elektrik kabloları yeraltında

Bulvarda sona doğru

Hendek Belediyesi, Şehit Ali Gaffar Okkan Bulvarı’nı

n karşı yakasında bulunan Şehit Pilot Ahmet Ersoy Caddesi’nin devamında 20 metrelik yeni bulvar çalışmasında sona gelindi. Yeni açılan bulvarda elektrik ve telefon kabloları yer altına alındı.

YOL-3

Selman Dede-Cezaevi yol ayrımından sonraki Yeşiller Mahallesi’nden Yazlık Mahallesi istikametinde bulunan yeni bulvar açmak için başlatılan yol çalışmalarında bordürler ve kaldırım taşları döşenirken, elektrik ve telefon kabloları da yer altına alınarak, kötü görünüm ortadan kaldırıldı. Alt yapı çalışmaları biten yolda elektrik hatlarının yer altına alınmasının tamamlanması ile birlikte trotuar ve bisiklet yolu çalışmaları devam edecek.

Halkımızın memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir

Hendek Belediye Başkanı Ali İnci çalışmaların büyük bir hızla sürdürüldüğünü belirterek “Hendek’imiz hergeçen gün daha da modern ve güzel bir görünüme kavuşuyor. İlçemizi daha  daha yaşanabilir olması adına her ne gerekiyorsa yapmanın gayreti ve çalışması içerisindeyiz. Çalışmalarımızı yaparken, SEDAŞ, AGDAŞ ve Telekom ekipleri ile koordineli çalışıyoruz. Çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamlayıp biran önce sıcak asfalt yaparak hizmete açmayı planlıyoruz. Halkımızın memnuniyeti bizim memnuniyetimizdir” Dedi.

 

Share
870 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ