logo

reklam

HÜSNÜ KALKAN’NIN KIZI UNUTTURMUYOR BABASINI..!!!

www.sakaryaturk.com kurucusu Hüsnü Kalkan kızı babasının vefatının 3’cü yılında yazılan ufak dörtlükler;Canım babam, 3 yıl olmuş bu fani dünyadan göçeli,hep derdin ki kızım abinle senin mürvetini göreyim.Evet babam abim güzel adımlara doğru yol aldı.Allah izin verirse 2018 ‘de mürvettini göreceğiz.

Babam hayatta tek gerçek neymiş biliyor musun baba evin temeli,anne evi toparlar evet annem evimizi hiç dağıtmadı;hatta daha güçlü bir insan olduğunu mücadeleci olduğunu herkese gösterdi;gurur duyuyorum annemle, babam sen ölünce  çoğu insan el oldu babam.Hep derdin ya ben ölünce benim çevremi tanıyacaksınız,haklıymışın babam sen gidince anladık.Harika arkadaşlar biriktirmişin. Hepsinden Allah razı olsun.Babam senin hakkında bir kişi bile kötü konuşmadı senin kızın olduğum için gurur duyuyorum seninle canım babam..Sen bana bakmaya ben sana dokunmaya kıyamazdım canım Babam….

Ama olsun babam biz senin evlatların olarak kimseyi yine kırmadık.Annemle sen bizi Babam her şeyde örnek olmamızı istedin.Sizin evladınız olduğum için ve arkamda dimdik Annem,Abim olduğu için çok mutluyum.Allah onlara uzun ömür versin.Yıllar geçse de daha dün gibi gidişin,tabutun arkasından baba gitme desem de Rabbim seni daha çok sevdi mecburdun babam gitmeye,SENİ ÇOK ÖZLEDİM BABAM….Şimdi bana ne dokunuyor biliyor musun babam biz haber yaparken kendi sitemizde şimdi acımızı paylaşıyorum.Tek isteyin de kızım siteme sahip çık derdin bak babam seni unutturmayacağım dedim sitemiz devam ediyor….

3 yılda neler yaşadık bir bilsen.Dünya yine aynı dünya,gerçi sen benden iyi bilirsin.Evet hep ağladık sen gördün mü bilmiyorum, ama içimde kanayan bir yara hep vardı güldüğümde de,Kim bilir belki acılarıma inattır gülüşlerim.İnsan babasını kaybedince burnunun direği sızlıyor. Hani “burnunun direği sızlamak”diye bir deyim var ya mecaz değilmiş o deyim, gerçekmiş.İlk,seni kaybettiğimde yaşadım bunu,Sonra kayıplarım çoğaldı,ben azaldım.Her defasında bir parça eksildi benden,Amca,kuzenim,dostlarım,arkadaşlarım, komşularım derken takip edemez oldum kayıplarımı,Canım babam, ışıklar içinde uyu. Allah, rahmetini senden esirgemesin. KIZIN SENİ UNUTMUYOR UNUTTURMAYACAK BİLESİN BABAMMMMM.Kavuşacağımız güne kadar dualarımda olacaksın.

Siz okurlarımızdan tek isteyim lütfen beş dakkanızı ayırıp tüm ölmüşlerin ruhlarına dua etmeniz..Son olarak ailenizin kıymeti bilin herşeyin değerini kaybetmeden bilin….

YAZAN ; ASLI KALKAN (kızı)

Share
1253 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ