logo

reklam

İbrahim Tosun Başkan gibi Çalışıyor…

Hendek Yeşilyurt Orta Mahalle Muhtarı  İbrahim Tosun, sanki Başkan adayı gibi çalışıyor. Tosun, Mahallesinde tek tek evleri gezerek bir taraftan vatandaşların sorunlarını dinliyor, diğer yandan tekrar seçildiği taktir de mahallesine kazandıracağı yeni projeleri anlatıyor.

131222106

Gece gündüz mahallelilerini ziyaret eden muhtar İbrahim Tosun, bu güne kadar süre gelen mühür muhtarlığı tabusunu artık Orta Mahalle de yıkıldığını söyledi. Tosun “Muhtarlar sorumlu oldukları mahallesinin karar yetkisine sahip kişilerdir. Ben bütün kararlarımı, önce siz değerli hemşerilerimle, sonrada azalarımla istişare kurarak alıyorum. Çünkü en sağlıklı çözümler akılların bir araya gelerek buldukları çözümlerdir.” dedi. 

Hendek Yeşil yurt Orta Mahalle nin altyapısından tutunda gençlerinin iş istihdamına kadar bütün sorunlarını kendilerine verilen hakları araştırıp ortaya çıkararak çözüme kavuşturulduğunu belirtti.

131222102

Ziyaret ettiği bütün ailelerin sorunlarını tek tek not alan Tosun, aynı zamanda gezilerinde mahallesini genel olarak inceleyerek, Mahallenin Tarihi suyu akmayan çeşmeden su akıtmaya başardık, çocuklarımızın oyun  parkları yoktu, çocuk parkları kazandırdık ve yollarımız bozuktu yollarımız asfalt yaptırdık, bu çalışmalarda bizlere destek veren Sakarya büyük şehir belediye başkanı Zeki Toçoğluna ve Hendek Belediye Başkanı Ali İnciye teşekkür ediyorum diyerek  “Bütün gücümle ve ekibimle 7 gün 24 saat  Hendek Yeşilyurt Orta Mahalle hemşerilerimin hizmetinde olacağım” dedi.

131222103131222101 131222104131222105

 

Share
1427 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ