logo

reklam

İdris Naim Şahin Ankara’dan Türkiye’ye seslendi…!

Ekonomi Çok İyi Diyorlar ama Simit Çay Hesablarlar Bile 4 Kişilik Aile Geçilemiyor, Halka Bile Bile Yalan Söylüyorlar.

Eş Genel Başkanlı Millet ve Adalet Partisi (MİLAD) Kurucu Genel Başkanlarından İdris Naim Şahin’in Büyük Ankara Buluşması başlıklı toplantısıyla, Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda illerden gelen parti teşkilatları ve vatandaşlarla bir araya geldi.

aslı

MİLAD Partisi Genel Başkanı İdris Naim Şahin ile Eş Genel Başkanı Mehmet Bozdemir’in birer konuşma yaptığı buluşmada, önce sahneye Partiye yeni katılanların ismi okundu Doğru yol patisi eski Kocaeli İl Başkanı Eser TOPAÇ, Yeşilçam Dünyasının usta ismi Oyuncu Engin ÇAĞLAR, adı Sakarya bağımsız milletvekilliği için geçen, eski Demokrat Parti Gençlik kolları Ar-Ge başkanı Gökhan ADAŞ, ardından Türk halk müziği grubu ve halk oyunları ekipleri çıktı. Halk oyunları sırasında İnris Naim Şahin iki misket oynaması renkli görüntüler oluşturdu.

Şahin’in 2,5 saat uzun konuşmasının yarısında da yorulan partililer için Barış Manço’nun Katip Arzuhalim Yaz Böyle şarkısının kısa bir kısmı dinlettirildi.

İdris Naim Şahin, konuşmasının büyük kısmında AK Parti hükümetini set bir şekilde eleştirdi ve belli başlıklarda Milad’ın politikalarını ve Gelecek Türkiye planlarını anlattı. Sözlerine asgari ücret hesabı yapan İdris Naim Şahin, asgari ücretdeki Zamları komik buldu ve halkla resmen alay ediliyor dedi, asgari ücretle kaç simit alınabileceği ve kaç kişilik ailenin doyabileceği veya geçinebileceği hesabı yaptı. Ardından da dün Bursa’da “400 milletvekili gerekli” diyerek oy isteyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslendi: “400 milletvekili hesabı yapacağına açlık hesabı yap, asgari ücret hesabı yap. Sırça saraylarda yatmayı bırak” diye seslendi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nu da açıkladığı kalkınma programları ile eleştiren İdris Naim Şahin, “Ne açıkladılar. Hep cek cak, cek cak, cek cak, cek cak…” diyorlar. İki ay gibi kısa bir sürede açıklanan bu programlar için Davutoğlu’na “Hayırdır yeni mi iktidara geldin” diye seslenen Şahin onun abisi var bakın, Şeffaflık paketi ile ilgil bir çalışmalar vardı,  abiniz izin vermedi çalışlar yarıda kaldı, kişiliğine sayımız sonsuz ancak siyasi kimliğini sonuna kadar eleştiriyorum elini kolunu kaptırmış bir başbakan var. dedi

Şahin Uzun konuşmasının sonuna doğru Milad Partisinin bu ülkeye ihtiyacı var, terör konusunda Şahsımın yaptıkları ve sonra benım yaptıklarımı yeniden bozanlar ortada MİLAD olmadan Türkiye’ni geleceği karanlık. dedi

 

Share
870 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ