logo

reklam

İHL Neslinin Başarılarını Gururla İzliyoruz

Kartal Anadolu İHL Mezunları Derneği Üyesi SAÜ’lü öğrenciler ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “İmam Hatip nesli ülkemizde özgürlüklerin önünü açan yeni düzenlemelerle birlikte önemli başarılara imza atmaya başladı. Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi her zaman bu okullar arasında öğrenci profiliyle dikkat çeken bir okul olmuştur” dedi.

 SBB_4745

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, İstanbul Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi Derneği Üyesi Sakarya Üniversitesi öğrencilerini Büyükşehir’de misafir etti. Son yıllardaki gelişmeler ile birlikte İmam Hatip Liselerinin sadece akademik değil, sosyal ve kültürel başarılara da imza attığını kaydeden Başkan Toçoğlu, katsayı engelinin kaldırılması ile İHL’li öğrencilerin başarılarının daha da arttığına dikkat çekti.

 SBB_4740

Daima Dikkat Çekmiştir

Başkan Zeki Toçoğlu, “İmam Hatip nesli ülkemizde özgürlüklerin önünü açan yeni düzenlemelerle birlikte önemli başarılara imza atmaya başladı. Kartal Anadolu İmam Hatip Lisesi her zaman bu okullar arasında öğrenci profiliyle dikkat çeken bir okul olmuştur. Kartal Anadolu’dan mezun olarak şuanda Sakarya Üniversitesi’nde eğitim gören kardeşlerimiz, bizim misafirimizdir. Çalışmalarınızda kolaylıklar diliyorum” diye konuştu. Gerçekleştirilen ziyarette heyet adına söz alan Mustafa Duran, Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti

SBB_4750

Share
521 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ