logo

reklam

Işıksu ‘Mahallelerimizi güzelleştireceğiz’

Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Güneşler ve Şeker Mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Işıksu Pazar yerleri ile ilgili; “Mevcut pazar yerlerine de çalışma yaparak daha da güzelleştirmek ve Adapazarı’mıza ihtiyaca yönelik çok amaçlı ve modern, yeni kapalı pazar yerleri kazandırmak istiyoruz.” dedi.

AK Parti Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, İlçe Başkanı Metin Kurtuluş ve teşkilat mensupları ile Eski Reji Sokağı ve Şeker Mahallesi esnaflarını gezdi; Güneşler Açık Oto Pazarı, Halk Pazarı ve Şeker Mahallesi Pazar Yerlerini dolaştı. Güneşler Merkez Camii Çay Ocağı ile Şeker Mahallesi’nde kahvehaneleri gezen Işıksu, ev toplantıları yaptı, vatandaşlara misafir olarak taleplerini aldı.

İhtiyaca Uygun Pazar Yerleri
Esnaflarla buluşmasında birlik mesajı veren Başkan Adayı Işıksu, “Gönlü, eli, kapısı, sofrası açık, Adapazarı’mızın kardeşlik iklimini oluşturan esnafımızla her zaman bir ve beraber olacak ve şehrimiz ticaretine katkı sağlayacak çalışmalarda yer alacağız. Belediyeciliğin en iyi örneklerini, hemşehrilerimizi memnun edecek en güzel hizmetleri Adapazarı’mızda kazanmak istiyoruz.” dedi. Pazaryerlerine yönelik çalışma yapacaklarını da vurgulayan Işıksu, “Mahallelerimize kendi dokularına uygun düzenleme çalışmaları yaparak mahallelerimizi güzelleştirmeyi hedefliyoruz. Mevcut pazar yerlerine de çalışma yaparak daha da güzelleştirmek ve Adapazarı’mıza ihtiyaca yönelik çok amaçlı ve modern, yeni kapalı pazar yerleri kazandırmak istiyoruz.” diye konuştu.

Huzurlu Aileler, Mutlu Çocuklar
Ev toplantılarında Adapazarı’nı halkla birlikte yöneteceklerinin altını çizen Işıksu, “Seçim çalışmalarımızın tümünde, elde ettiğimiz o tüm başarılarda en büyük pay sahibi hanımlardır, yorulmak bilmeden yaptıkları faaliyetlerdir. İnşallah yine en büyük desteği onlardan göreceğiz. Hemşehrilerimizle her zaman birlikte olup onların istekleri doğrultusunda yüzlerini güldürecek projeleri hayata geçirerek Adapazarı’mızı çok daha güzel günlere hazırlamak istiyoruz. “Kapı kapı dolaşacağız!” demiştik. Hemşehrilerimizin evlerinde misafiri olmaya, gönlümüzü, sohbetimizi, Adapazarı için hayal ve hedeflerimizi, inşallah yapacağımız çalışmaları paylaşmaya devam edeceğiz. Huzurlu aileler, mutlu çocuklar için, Adapazarı’mızın daha güzel günlerle buluşması için gece gündüz çalışacağımızın sözünü veriyoruz.” ifadelerini kullandı.

Share
323 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ