logo

reklam

İspiroğlu Değişimler İçin Pazar Günü İlk Besmele Çekilecek…

Belediye Meclis üyelerinin katılımıyla düzenlenen basın açıklamasında konuşun karasu belediye başkanı Mehmet İspiroğlu. Cumhurbaşkanlığı seçimleri sıradan bir Seçim değil yeni Türkiye(nin şekilleneceğini ve ilk besmelesinin çekileceği bir seçim olacaktır” dedi.

140807103

Karasu belediye Başkanı İspiroğlu, Belediye Meclis üyeleriyle birlikte karasu Atatürk bulvarındaki Atatürk anıtının önünde Basın açıklaması yapan karasu belediye başkanı Mehmet İspiroğlu, “Bu hafta Türkiye tarihin en önemli gündemi olan cumhurbaşkanlığı seçimleri için gün saymaya başladık. Bu işin ciddiyetin son derere kavrayan herkese çok teşekkürler ediyorum. Yerel ve genel anlamda iktidar olan Ak partinin sorumluluğuna kadar hisseden kadrolardır” dedi.

SBB_3211

İspiroğlu konuşmasında” Milletimiz kendi iradesine rağmen kapalı kapılar arkasında yapılan pazarlıklarla çatılan çatıların altına girmeyecek kadar yüksek bir ferasete sahiptir. Haksızlığın ve zulmün olduğu yerde tarafsız durmak, sessiz kalmak; haksızların ve zalimlerin tarafında durmak demektir. Karasu halkının 10 Ağustos cumhurbaşkanı adayı recep Tayip Erdoğan’a sahip çıkacağını vurgulayan İspiroğlu” Başbakanımız ilk turda Türkiye Cumhuriyetinin 12. Cumhurbaşkanı olarak Çankaya Köşkü’ne çıkacaktır. 10 Ağustos’tan sonra, devleti değil;milleti önceleyen bir Cumhurbaşkanı olacaktır.Böylece Milletimizin desteği ve duasıyla; Türkiye’de yeni bir dönem de başlamış olacaktır. Teşkilatımız, 10 ağustos’taki Cumhurbaşkanı Seçimi’ne bugüne kadar katıldığımız bütün seçimlerden çok daha fazla hazırdır” dedi.

Share
359 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ