logo

reklam

İttifaklara En Güzel Cevabımız Hizmetlerimizdir…

AK Parti İl Teşkilatı, Cumhurbaşkanlığı Seçimleri öncesinde Ferizli’de temaslarda bulundu. AK Parti Sakarya Milletvekili Üstün, “Sayın Başbakanımızın Cumhurbaşkanlığı’nı engellemek için ittifak yapanlara en güzel cevabımız hayata geçirilen yeniliklerdir, hizmetlerdir. İnşallah yeni Türkiye’nin inşası Cumhurbaşkanı Erdoğan’la devam edecek” ifadelerini kullanırken; Başkan Toçoğlu, “Artık istikrar ve ileri demokrasi ilkeleri üzerinden yükselen büyük bir Türkiye’den söz ediyoruz” dedi.

İl Başkanı Uncuoğlu ise milleti ve tarihi ile barışan yeni Türkiye’nin vesayet bekçilerine geçit vermeyeceğini söyledi. Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu beraberinde AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün ve AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu ile Ferizli’de temaslarda bulundu. Ferizli Belediyesi Başkanı Ahmet Soğuk, İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, İl Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Keçeoğlu, AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Cemil Sağlam ve çok sayıda partilinin de yer aldığı programda; Ferizlili muhtarlar, STK’lar ve mahalle temsilcileri bir araya geldi. Ferizli Park’ta düzenlenen programın açılış konuşmasını AK Parti Ferizli İlçe Başkanı Cemil Sağlam gerçekleştirdi.

SBB_0834

Sandık Demokrasinin Beşiğidir

10 Ağustos’ta siyasi bir bayram yaşayacaklarını vurgulayan Sağlam, tüm teşkilat kademelerinin Cumhurbaşkanlığı seçimlerine hazır olduğunu ifade etti. İlçe Başkanı Cemil Sağlam’ın ardından söz alan Ferizli Belediyesi Başkanı Ahmet Soğuk ise Yeni Türkiye yolundaki istikrarlı tablonun devam etmesinde sandığın önemine değindi. Tüm Ferizlilere 10 Ağustos Pazar günü sandığa gitme çağrısında bulunan Soğuk, demokrasilerde sandığın en önemli basamak olduğunun altını çizdi.

SBB_0630

Coğrafyamızın O’na İhtiyacı Var

Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, “13 yıldır ‘Sevdamızda davamızda millete hizmettir’ diyen Sayın Başbakanımız Cumhurbaşkanlığına aday oldu. Biz bir hafta sonra gerçekleşecek milli dönemeci sadece bir seçim olarak değerlendirmiyoruz. Tarihimizde ilk kez kendi oylarımız ile Cumhurbaşkanımızı seçeceğiz. Bu yönetsel işleyişimizi çok daha hızlandıran önemli adım olacak. Her geçen gün büyüyen, kalkınan güçlü Türkiye idealimiz gerçeğe taşınıyor. İstikrar ve ileri demokrasi ilkeleri üzerinden yükselen büyük bir Türkiye’den söz ediyoruz. İşte bu yüzden Ferizli’de ve Sakarya’nın tamamında Sayın Başbakanımıza çok güçlü bir ses vermemiz gerekiyor. Medeniyetler merkezi Türkiye’mizin ihtiyacı olduğu kadar bu coğrafyanın da Sayın Başbakanımıza ne kadar ihtiyacı olduğunu çok iyi anladık. Allah yardımcımız olsun”  diye konuştu.

SBB_0696

Halkı ve Tarihi İle Barışmış Bir Türkiye

10 Ağustos’un bir milat olacağına dikkat çekerek konuşmasına başlayan AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, “Milletimiz; Dünya’ya söz söylediği için, halkı ve tarihiyle barışan bir Türkiye için ve halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğuna inandığı için bir kez daha Recep Tayyip Erdoğan diyecek. Geçmiş dönemlerde Cumhurbaşkanlığı seçimlerinin defalarca tekrarlanan oylama süreçlerine çok yakından tanıklık ettik. Hükümetlerin düşüşünü yaşadığımız siyasi krizleri iyi biliyoruz. Seçimler üzerinden sistemi frenleyenler vardı. İstedikleri gibi Türkiye’yi dizayn ediyorlardı. Ülkemize gündem belirliyor, rota çiziyorlardı. Bu yüzden Cumhurbaşkanlığı seçimleri onlar için hep önemli bir fırsattı” şeklinde konuştu.

SBB_0795

Vesayete Geçit Vermedi

AK Parti iktidarı ile siyasi krizlerin sonlandırıldığını da sözlerine ekleyen Uncuoğlu, “Cumhurbaşkanlığı görevini artık milletin adamı olabilecek bir isim yapacak. O isimde Recep Tayyip Erdoğan’dır. Bu zamana kadar daima milletinden güç alan, onunla gurur duyan bir Başbakan’dan bahsediyorduk. Vesayet bekçileri ile mücadelesini veren, türlü oligarşik yapıları tasfiye eden bir liderden bahsediyoruz. Dünya ölçeğinde hareket eden Yeni Türkiye yolunda Sayın Başbakanımızı Cumhurbaşkanlığına taşıyacağımıza yürekten inanıyorum. Bilgisi, üretimi ve yönetimi ile lider Türkiye sloganımız memleket sevdalısı Sayın Başbakanımızla devam edecek. Bizlerin güçlü desteği ile 2023 ve 2071 yolunda çok önemli adımlar atılmış olacak. Allah yolumuzu açık eylesin” ifadelerini kullandı.

SBB_0702

 Millet gereken cevabı verecek

Programın son konuşmasında söz alan AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün ise, “Siyaset yapmak kolay bir iş değildir. Ciddi emek isteyen, bilgi ve birikime ihtiyaç duyan bir uğraştır. Siyaset tepeden inmeciliği artık kaldırmıyor. Birileri siyasette çıraklık yapmadan ustalık belgesi alma arzusunda. Siyasetin genel gerçekleri ile tamamen çelişen bu adıma milletimiz gereken cevabı 10 Ağustos’ta en güzel şekilde verecektir. İlçelerimizin standartları her geçen gün yükseliyor. Daha yaşanılabilir şehirler Yeni Türkiye’nin en önemli referanslarıdır. Sayın Başbakanımızın Cumhurbaşkanlığı’nı engellemek için ittifak yapanlara en güzel cevabımız hayata geçirilen yeniliklerdir, hizmetlerdir. İnşallah yeni Türkiye’nin inşası Cumhurbaşkanı Erdoğan’la devam edecek. Siyasetin adaleti Sayın Başbakanımızı Cumhurun başına getirecektir” dedi.

SBB_0745

Share
356 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ