logo

reklam

KANSERDER: Sesimizi duyan var mı

IMG_7502

Kanser hastalarının hizmetinde 10. yıl
    
KANSERDER: Sesimizi duyan var mı?

Kuruluşunun 10. yılını kutlayan Lösemi ve Kanser Hastaları Sağlık Eğitim Derneği (KANSERDER) 10. yıl kutlama etkinliklerinde, derneğe destek olan kişi, kurum ve kuruluşlarla biraraya gelerek plaket takdim etti.

IMG_7462
Sakarya Haber Ajansı / Sakarya

KANSERDER Başkanı Nihal Akar derneklerinin 10. hizmet yılında düzenledikleri etkinliklerin üçüncüsünü Elegant Restoran’da düzenlediği bir kahvaltı programı ile gerçekleştirdi. Programa, KANSERDER yönetimi, dernek üyesi aileler, AdaTıp Hastahanesi Yönetim Kurulu Üyesi Uzman Dr. Sıddık Kaya, Bilge Hastahanesi’nden Dr. Aydoğan Arslan, Ak Parti Erenler Belediyesi Başkan Adayı Esra Güniken Naz, Gelişim Ofset Matbaacılık Genel Müdürü Yüksel Demiryol ile Sakarya basın mensupları katıldı.
kanserder-plaket-sau-5
KANSERDER Başkanı Nihal Akar, programda yaptığı konuşmada, derneğin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgi verirken, ”Lösemi ve kanser hastalarına umut olma yolunda yaptığımız hizmetlerde desteklerini esirgemeyen ve bu çalışmalarımızda maddî ve manevî katkıları bulunan herkese bu duyarlı davranışlarının devamı dileğiyle şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

IMG_7524

IMG_7468

Share
1216 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ